Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esett már valaki teherbe...

Esett már valaki teherbe magas TSH-val? Mi lett a vége? Megmaradt a baba? Egészséges?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem folyamatosan ingadozik a TSH. Egyszer alacsony egyszer meg magas. Három terhességemből 2 egészséges gyerek született, a harmadik még pocakban.:D


30hkm.

2013. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen , a második babámmal valószínű végig alacsony volt a pajzsmirigyem, csak nem derült ki, szoptatás eleje felé derült ki hogy 3.5 es a tsh-m és alacsony a t3 t4 em nagyon.

Utána összevissza ingadozott, hol kevesebbet hol többet kellett szedjek, nem állt be, és a harmadik babámmal is 3.5 ös tsh-val lettem terhes.

Semmi bajuk, egészségesek. Persze szedtem végig a gyógyszert, most is szedem.

2013. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem terhesség elején 3,00 volt a TSHm, azt mondták ez rendben van, aztán a legközelebbi mérésen, 1 hónap múlva már 0,111 lett!De én jódozott vitamint szedek endokrinologusom javaslatára, szerintem nekem csak jódhiányom volt. (antiTPO normális, FT3 FT4 normális, nincs autoimmunn betegség sem)

Ha autoimmun betegség okozza pm alulműködést, az lehet veszélyes a babára, mert ott nagy ingadozások lehetnek gyógyszer nélkül!A babónk egészéges!

2013. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem emelkedett volt, most egészséges 2 hónapos kislány van velem :)
2013. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló,Te milyen gyógyszert kaptál rá?Nődoki,vagy endokrinológus írta fel?

Nekem 4,5 a TSH és az FT3 lett 7,31... Mi a véleményetek erről?

Ez most az alul,vagy túlműködés? nincs amúgy semmi tünetem,hogy baj lenne.

2013. márc. 3. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!