Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként hányszor fürödjek...

Kismamaként hányszor fürödjek naponta?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1, nyáron, vagy izzadós időben 2-szer, vagy ahogy az igény megkívánja. Átlagos esetben pont elég napi egy tusolás, hiszen a túl sok tisztálkodás sem feltétlenül egészséges. (A szervezetünk bizonyos területeken, pl. a fülben képes önmagát tisztítani és ehhez nem kell napi többszöri segítség, mert azzal inkább ártunk, mint használunk.)

Ha esetleg a bőségesebb folyás kapcsán kérdezed, akkor szerintem, használj tisztaságit és inkább napi többszöri alsóneműcsere, mint túl sok tisztálkodás

2013. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ahányszor szeretnél. Én nem változtattam rajta (reggel-este szoktam). A terhesség végét már nyáron csináltam, na akkor óránként :) izzadtam mint egy ló, pedig nem vagyok izzadós fajta (szerencsére azóta sem)
2013. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én reggel-este zuhanyzok meleg vízben (párom szerint az inkább langyos, de nem akarom, hogy a túl meleg víztől erős méhösszehúzódásaim legyenek).
2013. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Naponta min. egyszer, de akár kétszer is tusolhatsz. Fürdeni is lehet, de azt nem ajánlatos túl gyakran.
2013. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!