Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amelyik kismama csinálta a...

Amelyik kismama csinálta a gátmasszázst:hanyadik héten kezdted el, naponta csináltad, vagy hetente? És kb hány percig? És hogyan csináltad, leírnád?

Figyelt kérdés
30+1 hkm
2013. febr. 27. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is akartam, de a fogadott szülésznőm lebeszélt. Helyette a jógát ajánlotta, olyat, ahol intim torna is be van építve. 16. héttől jártam a 32-ig, és 4 és fél óra alatt lett meg a babám (első szülés), egyetlen apró öltés, már aznap vígan üldögéltem rajta!

Ami fontos: meg kell tanulni külön érzékelni a hüvely- és végbélzáró izmaidat! Én az első próbanyomásnál olyan pontosan csináltam, hogy a doki ránézett a szülésznőre: érezhetően lejjebb jött a feje a babának, profin nyom az anyuka... :)

Megtanultam ODA koncentrálni, és oda nyomni, ahová kell!

Ajánlom Neked is! Sok hasznos trükköt tanultunk még, pl. állat leejteni a fájásszünetekben, stb...

2013. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!