Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 15 hetes terhes:...

Holnap leszek 15 hetes terhes:D es hiztam mar 5,2 kg, az elso sulymeres kb 4 hetesen volt! Farkasetvagyam van mit tegyek ellene? Normalis ennyi sulygyarapodas?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ritkaság, de bizony neked lesz nagyon nehéz, ha ilyen ütemben hízol. Én anno alig bírtam enni, mégis híztam, fogalmam sincs, hogy mitől (gondolom a mozgás kevesebbé válása miatt, ugyanis minden mozdulatnál olyan hányingerem volt, hogy szinte leszoktam mindenről, amiről csak lehetett). Azok közül az ételek közül tarts otthon többet, amit nagyon szeretsz és nem nagyon hizlalnak, pl, gyümölcsök, zöldségek, tudom, sokszor csak a zsíros kenyér lebeg az ember szeme előtt lila hagymával, de muszáj tartani egy határt, mert később nagyon nehéz lesz cipelni, meg levegő is kell a lépcsőkhöz, bokák sem szeretik, meg a térdek sem és egyáltalán.

Egyébként az sem mindegy, hogy kezdéskor hány kiló voltál, mivel, ha nagyon sovány vagy, akkor még jó hatással is van a várandósságra némi puhaság itt-ott...

2009. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sok, abban az esetben, ha vékony testalkatú vagy egyébként.

Én úgy tudom, hogy a vékonyabbak, többet híznak a terhesség alatt, mint azok akik már eleve súlytöbblettel indítottak.

Én most töltöm be a 25. hetet és 6 kg-nál tartok.

Egy hónap és két hét alatt szedtem fel 1 kg. A többit mind előtte. A 18-20. hét környékén ugrott meg a súlyom, most már nem annyira, de persze vigyázok is. Én pl. 2 körül ebédelek és utána már nem eszem semmi szénhidrátot, csak gyümölcs, kefír, joghurt valamelyiket. Így kordában tudom tartani a kilókat, anélkül hogy éheznék.

Boldog babavárást!

25 km

2009. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, fogd vissza a szénhidrátokat, csak barna kenyér, barna tészta, semmi szőlő, dinnye, banán vagz szilva, semmi édesség, sok saláta, húsok, halak, főzelékek, kevés rízs, hidd el, így elkerülhető a túl sok felesleg és a terheléses vércukorszinted sem lesz túl magas - általában az a gond a farkaséhséggel, hogy azért van, mert kialakul a terhességi cukorbetegség.
2009. szept. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!63,8 kg voltam 4 hetesen mikor eloszor meretkeztem, a magassagomhoz (1,74 m)megfelelo volt!

Boldog babavarast nektek:D

2009. szept. 13. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!