Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Legutóbb február 2-án jött meg a menszeszem. Korábban sosem szokott késni de most igen, már 3 napja. 9 hónapja fogamzásgátlót szedtem és ez az első hónap hogy próbálkozunk a babával. Biztosan tudom, hogy volt peteérésem és kifejezetten sokat voltunk együtt a párommal. Legutóbb is az első hónapban összejött a baba. Már van egy 22 hós kisfiúnk. Mielőtt meg kellett volna jönnie, előtte való nap Clear Blue teszt reggeli vizeletből halvány pozitívat mutatott. Tegnap csináltam szintén reggeli vizeletből egy x-epilt ami negatív lett és ma is csináltam délután egy Gabrielt ami szintén negatív lett. Az elmúlt egy hétben erős alhasi szúrkálódást érzek naponta többször is illetve a melleim is megnőttek és fájnak. Pénteken megyek orvoshoz de nagyon kíváncsi vagyok, hogy van e hasonló tapasztalatotok? Köszi
2013. márc. 4. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát biztosan csak a doki mondhat, de szerintem inkább reggel tesztelj, akkor nagyobb a hcg koncentrációja. Nekem a menzesz elmaradását követő 5. napon mutatta ki a teszt, de akkor már este pozitív lett. Neked még csak 3 napja késik, lehet a a clear blue érzékenyebb teszt. Nem értek hozzá. Azért szorítok, hogy baba legyen!! Írd meg pénteken mit mondott a doki!!!
2013. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani hogy az x-epil nekem 5 hetes terhességtől mutatott pozitívat.
2013. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!