Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok és...

10 hetes terhes vagyok és lelkiismeret-furdalásom van, mert nem kívánom a férjemet, normális?

Figyelt kérdés
A második babánkat várjuk, az első terhességem alatt végig energikus voltam, és semmi gond nem volt a házas életünkkel sem, most viszont este annyira álmos vagyok, hogy mire a férjem mellém fekszik én már alszok. Vagy ha nem alszok és ő próbálkozna akkor elutasítom, mert egyszerűen semmilyen porcikám nem kívánja. Mikorra múlik ez el? Szegényt annyira sajnálom, és utálom magam, hogy ilyen nyomi vagyok most és meg sem tudom erőltetni magam, hogy akkor legalább neki legyen jó. Borzasztó... volt valakivel hasonló? És mikorra múlt el, vagyis mikorra jött vissza a kedvetek?
2013. márc. 4. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az első harmadban sosem kívántam a szexet, mivel minden terhességemnél nagyon rosszul voltam. De a férjemet azért nem akartam "magára hagyni" (elvégre ő nem terhes), úgyhogy megoldottuk másképp. A férjedet másképp is tudod kényeztetni, és akkor a lelkiismereted sem lesz rossz!
2013. márc. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha estére elfáradsz, próbáld még reggel! Nálunk a férjem nem akarta a 12. hétig, féltette a babát...még a második babánknál sem akarta addig, persze mi is megoldottuk másképpen... :) 13-14 h.km.
2013. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!