Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyulladás okozhatta a rendelle...

Gyulladás okozhatta a rendellenességet?

Figyelt kérdés
Genetikai rendellenességet találtak a félidős babánknál. Elvetettük, éltképtelen volt. Semmilyen ilyen jellegű eset nem fordult még elő egyikőnk családjában sem. Viszont sokat voltam kicsit beteg. Nem lázas, csak azért gyulladásos. Nőgyógyász sem foglalkozott velem rendesen, a háziorvos is csak praktikákat javasolt, semmi gyógyszert. És folyásom is volt, de a nőgyógyász csak legyintett, terhesen teljesen normális... Állandó gyulladás okozott valakinél ilyen súlyos következményeket?

2013. márc. 4. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
EZt mi nem fogjuk tudni neked megmondani.
2013. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a teherbeesést a gomba, felfázás nem lehetetleníti el.. viszont ha nincs rendesen kikezelve pl egy hüvelygomba v bármiféle nőgyógy. eredetü probléma az okozhat ilyesmit, viszont ezt a vizsgálatok alatt észre kellett volna vegye a nőgyógyász/orvos. (pl vizelet, vér, stb)
2013. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk első baba 21 hetesen ment el csak hirtelen elfolyt a magzatvíz ,a zárójelentésen az volt hogy influenza vírus volt a méhlepényen és elhalt de én nem is voltam megfázva se na hát az én szervezetem erős volt így ráment a méhlepényre ,ezt így biztos nem tudja az orvos sem hogy mitől lett a rendellenesség különösen ha neked annyira komoly bajod nem volt,sajnálom és tudom mit érzel de nemsokára lehet próbálkozni nekünk már a második jön és van egy 2,5 éves kislányunk most kisfiú lesz mostmár ne azon rágódj mi volt inkább azon most jól legyél hüvely problémákat kezeltesd ki hogy köv alkalommal de legyen ok félni emiatt.Minden jót.
2013. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak bizonyos fertőzések (pl. rubeola) okozhat fejlődési rendellenességet. Hüvelyi fertőzés maximum vetélést, koraszülést.
2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetett. A virusok nagyon csunya dolgokat is tudnak okozni, latatlanban is, ugy, hogy a kismamanak tunete sincs, nemha meg van De ezt utolag mar senki nem fogja megmondani Neked sajnos es igazabol jelentosege sincs. Torekedj az immunrendszered erositesere, aztan hajra baba! :) Remelhetoleg tavasszal, nyaron kisebb esellyel talalnak meg a bacik, virusok is.
2013. márc. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért kérdezek, mert szeretnék valahogy megnyugodni, és okosabb is lenni, ha már az orvosok mellett is így alakultak a dolgok... Nagyon igyekeztem mindenben. Magzatvédő vitamint ettem, próbáltam minél változatosabban enni, és nagyon figyeltem arra is, amit nem szabad (nyers tojás, húsok, forralatlan tej, stb...). Már van egy kicsink, és ott nem is volt baj. A terhesség előtt három hónappal voltam rákszűrésen, azt mondta a doki van egy kis eltérés az eredményben, de mivel mindenki már, ezt ő nem gondolja komoly dolognak. Azt mondta ez rendben van. Mivel nem volt lázam a terhesség alatt, így nem adott a háziorvos sem gyógyszert. A gyógyszerek is okozhatnak bajt, így hol az egyik, hol a másik miatt aggódtam. Az biztos, hogy sokat köhögtem, és voltam náthás. A szövettani eredményben mindig meg tudják mondani az okokat?
2013. márc. 5. 08:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de én nem tartom valószínűnek. A nevében is benne van, hogy genetikai rendellenesség, valószínűleg a sejtosztódáskor nem alakultak jól a dolgok. Nagyon sajnálom, és kívánom, hogy mielőbb egy egészséges babát szülhess!
2013. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!