Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma feltettem egy kérdést, de...

Ma feltettem egy kérdést, de még nem jött rá válasz. Elolvasnátok esetleg még egyszer és tudnátok segíteni aki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

,,Normális az, hogy már kb 2 napja, időközönként menzeszhez hasonlító görcseim vannak?

Holnap töltöm a 31. hetet.Már kb 2 napja azt figyeltem meg,hogy időközönként menzesz szerű görcseim vannak.Tart kb fél percig,1 percig aztán elmúlik.Aztán kb fél,1 óra múlva megint van egy ilyen görcs,aztán elmúlik.Szedem a magnerotot,de még így is.Ebből nemsokára jósló fájás lesz?,,


2013. márc. 4. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt néha ilyen. Ez ilyen mini jósló. Nincs vele semmi baj. És ez nem jelenti azt hogy hamarabb fog jönni a baba :)
2013. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen,2 napig.a dokim le i cseszett h nem mentem be.szerencsére nem volt baj,de ha nem pihenek egész nap és nem nyomom a mg-ot ezerrel ki tudja mi lett volna.akkor nyilt a méhszájam 1 ujjnyira.

most bezzeg semmit nem akar nyílni igy 38 hetesen.

szerintem holnap menj el dokihoz,biztos ami biztos.

2013. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt 31 hetesen (most kezdem a 32-t), plusz még nyilallt is a hüvely-méhszáj körül. Kinyílt a külső méhszájam, magnéziumot kell nyomatnom és picit visszafogni a tempóból. Én Mg citricit-et szedek napi 3x1, de doki azt mondta ha nagyon fájna a hasam, nyugodtan 3x2-t is szedhetek.
2013. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is kb egy hete néha erősen belenyilall a fájdalom a hasam aljába meg a köldököm környékén is ugyan ez van,meg a hüvelyembe is néha.28 hetesen vizsgálták utoljára a méhszájat,akkor még teljesen zárt voltam.Nem tudom,hogy most hogy állhat.Majd egy hét múlva megyek Uh-ra a kórházba,nem tudom,hogy lesz-e vizsgálat is,vagy csak Uh.
2013. márc. 4. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális! Jóslófájás.
2013. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!