Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben volt...

Első trimeszterben volt valaki felfázva?

Figyelt kérdés
Szerencsére már kikezelt a doki,de még nem száz százalékosan.Az érdekelne hogy aki volt felfázva(vér volt a vizeletemben) ártott valamit a babának?Vagy egészségesen megszületett?Tele vagyok aggodalomal,lázam nem volt.
2013. márc. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy probléma. Igyál nagyon sokat, hogy mihamarabb átmosódjon a veséd. Igyál néha csalán teát is.

Ne aggódj, nem lesz gond!!

2013. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cavalli ***** válasza:
jessszus inkább gyümölcsteát de csallánteát NEHOGY!!!!! Vérbőséget okoz és elmehet a baba!!! Tőzegáfonya teát igyál, azt lehet. Figyelj rá, hogy ki legyen kezelve, mert ha nem, akkor rámehet a kismedencére, petefészekre, petevezetőkre és az már árthat. Én is nagyon felfázós vagyok, tőzegáfonya teát ittam, és tényleg nagyon-nagyon sok egyéb folyadékot, napi 3-4 litert. Jobbulást
2013. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tőzegáfonyát iszom egy hete és a doki irt gyógyszert is,amit szedhetek!Csak azért aggódok,hogy nehogy ezek ellenére is valami baj legyen.Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 5. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 6 hetesen volt enyhébb felfázásom,az akkori dokim csak annyit mondott,hogy gyógyszerrel a 12. hétig nem szokta kezelni a felfázást,csak igyak sok folyadékot. A tőzegáfonyára rábólintott. A mostani orvosom pedig nem javasolta a tőzegáfonyát sem.sok folyadék a tuti meg a meleg zokni,védd a derekad is ,legyél mindíg melegben!

jobbulást!

2013. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!