Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Ti...

5 hetes terhes vagyok. Ti elmennétek a helyemben már most orvoshoz?

Figyelt kérdés

Pozitív lett a tesztem. Semmi gondom nincsen, nem vérzek, nem barnázok.

Az első terhességem problémamentes volt.

Másodszorra a vérzés napjától barnáztam, egyből elmentem orvoshoz, kaptam gyógyszert, de így is elvetéltem, műteni kellett.

Harmadszorra is barnáztam, újból gyógyszer, szerencsére utána minden rendben volt.

Most úgy érzem, nem lesz semmi gond, minden rendben van.


2013. márc. 5. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben. Az előéletedre tekintettel szerintem egyértelmű! én is elmentem korán, mert én is vetéltem már el. Jól is tettem, mert volt egy hematómám, aminek semmi jele nem volt. 2 hétig feküdnöm kellett és kaptam rá kúpot. Gratulálok! Boldog babavárást!!
2013. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy az előéletem .... De azt sem szeretném, hogy attól legyen baj, hogy ilyen korán "megpiszkál" az orvos.
2013. márc. 5. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben. Nekem is volt egy előző vetélésem és amiatt szinte azonnal elmentem orvoshoz, amint pozitív lett a teszt. Igaz, nem lett aztán semmi baj, de mégis így éreztem megnyugvást.
2013. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem lenne semmi előzmény azt mondanám hogy ne menj várj egy két hetet. de igy, amiket leirtál szerintem menj minnél előbb
2013. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetesen mentem el először orvoshoz.
2013. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek. Csütörtökön elmegyek. Előbb nincs orvosom.
2013. márc. 5. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem fog megpiszkálni pont az előző életed miatt. Nekem még a rákszűrést sem vette le, nehogy bármi történjen. Finoman csinált egy hüvelyi uh-ot. Ne izgulj, minden ok lesz és te is nyugodtabb leszel!
2013. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én elmentem, de nem tudott megnyugtatni, mert semmit nem látott, és ráparáztam a méhenkívülire.....:(
2013. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégsem tudok elmenni, mert az orvosom szabin van, csak jövő héten lesz.
2013. márc. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!