Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes várandóság alatt...

10hetes várandóság alatt miért nem kívánok semmi ételt?

Figyelt kérdés
Mindentől undorodom,még az eddigi kedvenceimtől is! Megcsinálom kényszerből az ételt,mert valamit muszáj ennem, és ki kell dobnom,mert undorodom tőle.Közben meg olyan éhes vagyok,hogy szédülök is! És mire lediktálok magamba valamit már attól is fáj a gyomrom,mert olyan üres!Ez így megy az elmúlt 3hétben. Mit csináljak? Szerintetek normális ez? Meddig fog ez tartani? Félek,hogy árt a babának!

2013. márc. 5. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Először is a babának ez nem árt. Ő attól a te tartalékaidból még ugyanúgy táplálkozik, fejlődik. Az, hogy meddig tart, mindenkinél változó. És kis háztartási kekszet, főtt krumplit próbálj meg enni. Olyat aminek igazából se íze se bűze... ahogy mondani szokták. És az esetleges súlyvesztés miatt se aggódj, mert a babára az sincs hatással és később majd visszajönnek úgyis a kilók.
2013. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én a 16. hétig voltam így az evéssel, fogytam is 5 kilót. (persze azóta visszaszedtem :D ) nem mindenki eszik éjjel nappal a terhessége alatt, ez egyáltalán nem törvényszerű.

36hkm

2013. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a 20. hétig voltam így, vajas kenyér, tükör tojás és banán... Ezt a 3 ételt tudtam megenni, bármire ránéztem, undorodtam tőle, a hányingerről nem is beszélve.

Aztán egyszer csak eltűnt, bár a hagymát - legyen lila-, vörös- vagy fokhagyma - még mindig nem bírom... Ez főzésnél gondot okoz, meg ha egy jó kis fokhagymás piritóst ennék.

36hkm

2013. márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Timcsikusz ***** válasza:

érdekes én 10 és fél hetes vagyok és most kezdett el nagyon megjönni az étvágyam.

kívánok is dolgokat egyre jobban

előző hetekben szenvedtem én is ezzel

ugy tünik ez tényleg mindenkinél másképp működik:)

2013. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat,kicsit kezdek megnyugodni,és remélem hamar túl leszek rajta :(
2013. márc. 5. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 12 és fél hetes koromig voltam így , mindentől rosszul voltam , amit megettem csak úgy maradt bennem ha lefeküdtem az ágyba és picit aludtam . Fokhagyma, hagyma szagától ha megéreztem a konyhába végem volt. 13 Héten kezdtem el jobban érezni magam , este még van úgy hogy kijön a vacsi de csak akkor ha túleszem magam. 14+4 hkm . Kitartás :).
2013. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. márc. 7. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 16 hetes korig undor,hányinger gyötört,a férjemnek is úgy főztem hogy minden ablak ajtó nyitva volt...csak is egyedül az éde dolgokat tudtam megenni keksz ,csoki szeletek. Én is akkor azért aggódtam hogy szegény babám nem jut tápanyaghoz de mellette a vitaminokat szedtem meg hát azt mondják hogy a baba úgy is el veszi tőled ami kell neki max jobban lesoványodsz vagy legyengülsz. Azóta eszem mindent :) nem vagyok kívános sem...1-2 kaja van amit nem szívesen eszem meg és nem is erőltetem. Egyébként mindenki azt mondta hogy kisfiam lesz mert csak az édeset bírom..,és igen :) kisfiút várok :) 28 hkm
2013. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talán most kezd helyreállni(12.hét)a normális állapot,picit több mindent eszem,és jobban van kedvem főzni is,eddig ahhoz sem volt kedvem. Én is leginkább az édességet kívántam :) ,és féltem én is,hogy sok tápanyaghoz nem jut azokból a baba. vitamint én sem szedek,mert nem vagyok a híve. De most megpróbálom bepótolni a kimaradást. Sok finom zöldséget eszem. Köszi a válaszokat!
2013. márc. 21. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!