Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki honnan vette észre, hogy...

Ki honnan vette észre, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy nem jött meg neki.

(Hülyék mellőzzetek)



2013. márc. 5. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csütörtökön kellett volna megjönnie és nem jött. Én egyből mondtam, hogy szerintem baba lesz a dologba, de persze mindenki hülyének nézett :-). Másnap valahogy furán kezdett fájni a mellem, biztos voltam benne, hogy mégis baba lesz. Elmúltunk már 30 évesek, a környezetünkbe mindenki hónapokat várt, hogy terhes legyen, mi meg eldöntöttük, hogy most már jöhet, és rá másfél hónapra már terhes voltam. Hétfőn csináltam egy tesztet, de olyan ideges voltam, hogy eláztattam. Kedden sikerült tesztelnem, és kb. 10 mp után ott volt az ugyanolyan erős csík, mint a kontroll csík.

Most már 2,5 éves múlt a kislányunk :-)

2013. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Én akkor kezdtem el reménykedni,amikor a beágyazódás félidejében kívánós lettem,meg fájtak a melleim.A nemvárt előtt egy nappal reggeli első pisiből megcsináltam a tesztet ami halvány pozi lett :)

Hát ezek voltak a ,,jelek,, :)


31 hkm

2013. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Alig pár napos terhes lehettem, busszal utaztam és baromi rosszul lettem. Alig vártam, hogy megérkezzek az uticélhoz, rögtön rohantam a mosdóba hányni. A második gyerekkel ugyanígy volt.
2013. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben úgy nézett ki a dolog, hogy kb. másfél héttel azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie, mindig fájtak a cicijeim, sokszor mondtam is a páromnak, hogy lassan megjön a vérzésem. Aztán abban a hónapban, amikor terhes lettem nem ekkor fájt, hanem akkor, amikor már meg kellett volna jönnie, de akkor nagyon. És mivel mindig is rövidebb ciklusaim voltak, általában 24-25 naposak, így amikor már a 28. napon tartottam, akkor már az is gyanús volt, hogy addig nem jött meg. Végül 32. napon csináltam tesztet délutáni vizeletből, ami erős pozitív lett.
2013. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
rosszul voltam, és a melleim meg voltak feszülve 2 halvány csíkos pozi tesztem volt.:)
2013. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi ugy vettuk eszre, hogy egyszer csak rosszul lettem, es vegig hanytam a napot :) utana elmentunk a dokihoz, es 7 hetes terhes voltam :) most vagyok 16 hetes :)

Sosem fogjuk elfelejteni. :)

2013. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyik napról a másikra nem bírtam a kávé szagát sőt még meginni sem. ekkor lettem figyelmes hogy kimaradt a havim :)
2013. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mind a hat alkalommal az volt az első jel, hogy nem jött meg (meg talán a túlzott idegesség), aztán a pozi teszt,és ezután jöttek a tünetek.
2013. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A próbálkozós hónapokban mindig előre vettem tesztet, ha drogériában jártam, hogy majd a nem várt napon elvégezzem.

Nem volt otthon, és belém hasított az érzés, hogy most el kell mennem, hogy vegyek, mert biztosan terhes vagyok (nem várt előtt 4 nappal). Nem is vártam, megcsináltam és pozitív lett. :)

Mindkét tervezett babámnál így volt.

Az első terhességem meglepi volt, késés után 2 héttel vettem csak tesztet.

6 éves, 9 hónapos fiúk anyukája (6hkm)

2013. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mikor jelentkeztek az első tünetek? Hányadik hétben és mik voltak azok???
2013. márc. 10. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!