Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október elején szülök. Elvileg...

Október elején szülök. Elvileg. Jó lesz ebben hazahozni a babát?

Figyelt kérdés

rövid ujjú body, rugi, kocsikabát, sapi, és persze takaró. A rugiból van plüss is. Vagy elég a sima? Tudom időjárás függő, de gondolom 20 fok körül marad még az idő.


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!


2009. szept. 12. 21:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. szept. 13. 14:41
 12/14 anonim válasza:

Sziasztok! Én is október 8-ra vagyok kiírva és nekem is előbbre jósolják. Nekem hosszú ujjú body, kantáros polár naci és ahhoz való kis kapucnis pulcsi van előkészítve, meg persze takaró és sapi. Szerintem ez is jó lesz. Csak legyen ránk jó idő!!!!

Amúgy izgultok? Ki mikorra van kiírva? Kislányt vagy kisfiút vártok?

Kellemes babavárást és könnyű szülést Nektek!!!

2009. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szia! Szerintem is jó lesz a kantáros naci! Bizti cuki lehet :)


Én kislányt várok! Ti?

Már kezdek izgulni, főleg azon hogy hogy fog, mivel fog indulni, milyen lesz... és főleg a lányomra vagyok nagyon kíváncsi!! :):) Gondolom Ti is így vagytok vele.


Van már jóslótok, nyákdugó vagy valami? Nekem csak erős jóslóim vannak, egyre erősebbek, de más nincs. Jövöhéten megyek a dokimhoz, kíváncsi leszek mit mond! )

2009. szept. 13. 20:52
 14/14 anonim ***** válasza:
sziasztok ,tegnap már hozzászóltam okt 19-eske vagyok.Én is várom már hogy kibujjon a piciurka mi fiút várunk,nekem is vannak jóslóim,meg alig tudok felkelni néha az ágyrol mert muszály ledölnöm annyira húzodik a szeméremcsont alatti rész.Persze az éjszakák sem egyszerüek már.Ti tudtok aludni?a kapucnis pulcsi a nyaknál szétnyitható mert amugy okés biztos cuki darab csak számolj a nehéz feladással is.(és mint tudjuk nem szeretnek a babók öltözni vetközni stb...:)Amugy én is adnék rá kapucnist ne hogy félreérsd csak azt nem ajánlják.Boldog babó várást és könnyü szülést nektek!üdv Klaudia
2009. szept. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!