Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérnék! Ultrahangon...

Segítséget kérnék! Ultrahangon észrevettek valamit a gyerek szivénél. Mit is jelent ez pontosan és mennyire kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
A bal kamránál 1,6 mm folyadék van és minden 10. szívütésnél extrasystole-s. Szív ultrahangra küldtek. 20 hetes vagyok.
2010. máj. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Talán itt okosabb leszel egy kicsivel Ezt találtam.Hülyeségeket nem akarok írni.Remélem minden rendben lesz veletek:)))

2010. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Még egy ilyet is találtam:

T. Doktor Úr!

37. hetes várandós vagyok. tegnap voltam először CTG vizsgálaton, ahol kiderült, hogy aritmiás a magzati szívhang, gyakori ES hallható (kb. minden 8-10. dobbanás után kihagyás).

Mitől lehet ez? Mi a teendőm? Mennyi az esélye, hogy ez elmúlik születéskor, vagy hogy később kinövi a gyerek? Ha ez megmarad, mi lesz a teendőnk, milyen kezelés szükséges?

Köszönettel,

Aggódó leendő anyuka



Kedves Kérdező


El kell menni egy újszülőtt centrumba, egy neonatológus kollégát keressen meg és tőle kérjen tanácsot. Ilyeneket talál bármelyik gyerekklinikán . Oda kell menni és mielőbb beszélni kell velük. A nőgyógyász nem ért ehhez.

2010. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!