Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba szívhangja az utolsó...

A baba szívhangja az utolsó mensestől számított 5. -6. héten észlelhető uh-on, vagy a megtermékenyítéstől kell számolni?

Figyelt kérdés
Ut. mens. ápr.28. Ma reggel pozitív teszt, mikor érdemes dokihoz menni először? Köszi előre is!
2008. jún. 8. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ha két hét mulva mész akkor már tuti lesz szivhang gratula 24hetes kismama:))))
2008. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg a 7. hetet akkor már bénább gépeken is észelelik.
2008. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az 5.-6. hetet a terhességtől kell számolni, tehát ha ápr 28-tól, akkor most(holnap) pont 5 hetes leszel. Lehet már hallani, de szólni kell a dokinak, mert nekem sem kapcsolta be a hangot és utána mondták, hogy szólni kellett volna, de azt hittem még nem volt hallható.
2008. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én éppen ma voltam orvosnál, nekem is az utolsó mensesem április 28.án volt.A teszt pozitiv volt, de a múlt héten sem a teszt, sem az uh nem mutatta még ki a babát.Ma viszont már láttunk egy ici pici kis pontot, de szivhangot sajnos, még nem hallottam.Legközelebb 2 hét múlva kell visszamennem, talán akkor már hallunk is valamit.
2008. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!