Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák hogy...

Októberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Múlnak a rosszullétek, vagy nem is küzdöttetek vele? Fogadott orvossal szeretnétek szülni, vagy anélkül?
2013. márc. 8. 16:19
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Gratulalok lanyok.

Csatlakozunk. Szamitasaim szerint oktober 10.-re varjuk a picit.

Ma vagyunk 9+4 hetesek. Csutortokon megyek dokihoz. Ez lesz az elso vizsgalat... 3 hete kertem idopontot de csak csutortokre tudtak adni... :/ Varom mar nagyon... :) kulfoldon elunk uh a fogadott doki megfizethetetlen sajnos... igy a szulesnel aki lesz az lesz.

Egyebkent szinte teljesen tunetmentes vagyok. Csak ehseg es almossag erzet van egesz nap... :))

2013. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Remélem mindenki és rokonaitok, barátaitok is jól vannak ebben a cudar időben, s nem valamelyik autópályán/úton várják a segítséget!

Szép estét!

2013. márc. 15. 20:16
 13/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én a 6. válaszoló vagyok, és Vikinek hívnak. Csütörtökön voltam ultrahangon, kaptam képet is a babáról :) Tök jó látni, hogy mindene megvan, Apa is már kezdi elhinni :) Eddig nem nagyon tudott mit kezdeni az információval, de mióta van képünk, azóta minden nap legalább 4-5ször megnézi :) Tipp a reggeli hányingerre: nekem "öregek" mondták, hogy készítsek kekszet az ágy mellé, és mielőtt még kikelek reggel, egyek meg 2-3 darabot. Azóta még egyszer sem hánytam :) Szép hétvégét mindenkinek!! :)


Ui: van már választott nevetek? Nekünk Hanna a lány és Kristóf a fiú :)

2013. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 2-es vagyok.


Sajnos összeszedtem egy virust, hányás ezerrel, már kétszer voltam bent sürgősségin infúzión... Hétfő óta kinlódtam vele, de tegnap (és ma is eddig) bennem maradt minden.


Ma vagyok 11+1, kedden megnézték a babót is, akkor 3,5 cm volt, rendben volt minden vele. Remélem nem is lett nagyobb baj, sajnos volt, hogy fél napokat nem tudtam enni, inni is még csak kb. 1 litert birok kicsi kortyokban.


Választott nevünk Lia és Milán :)


Szép hétvégét mindenkinek!

2013. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Viki! Gratulálok apához ;)! A keksz jó ötlet lehet, bár én az én terhességemet nem tudom hova tenni... Éhes vagyok de nem kívánok semmit és jóval később (már amikor a rosszullét kerülget) eszek valamit "muszályból" szinte undorral!

Kedves 2. válaszoló! KITARTÁST!! Ez borzasztó lehet! Mit mondtak az orvosok mikor fogsz javulni? Kell járnod a baba miatt kontrollra? Vigyázzatok magatokra!

Nekünk egyelőre egy lánynevünk van Petra <3 :). A fiú név választás várat magára, mert van egy fiúnk és ellőttük nála a számunkra legjobb nevet :)! Tehát ha öcsi lesz ráfekszünk minél előbb a témára!

2013. márc. 16. 22:16
 16/46 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, egyékbént Roary :)


Semmi extra vizsgálat, de már jól is vagyok, már simán mindent meg birok enni. Bár most a lányaim megfertőztek a náthájukkal, azért nem annyira szörnyű. Nem vagyok hozzászokva, mert nem vagyok beteges, de persze most nem volt nehéz leigázni :)


Már csak 9 nap és 12 hetes uh!! Már alig várom!


Többiek? Ki hogy érzi magát?

2013. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Roary örülök, hogy minden rendben :)! Persze kivéve a náthát, azon mi is keresztülmentünk....

Ti tudjátok már, hogy hol szültök? Én az I-es és a II-es női között vacillálok....

Üdv, Andi

2013. márc. 19. 22:30
 18/46 anonim ***** válasza:

Én a Margitban fogok szülni és terhes gondozásra is oda fogok járni. Ma voltam vérvételen, holnap reggel EKG, két hét múlva mehetek a védőnőhöz is, aztán meg 12 hetes uh :) Reggeli hányás ma nem maradt el, mert éhgyomorra kellett menni vérvételre, és nem ehettem meg a kis kekszemet... Utálok hányni, izomlázam van tőle :D


Viki :)

2013. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

Ó, drága Viki, hidd el, ha valaki, én tudom mit érzel :)


De majdcsak elmúlik már ez az időszak is, és könnyebb lesz. Én a náthát leszmítva tök jól vagyok.


Kedves kérdező, te érzed már a pocaklakót, hogy hol is van? Én ilyenkor már a lányokta éreztema szeméremcsont tetejénél, ha picit enyhén megnyomtam lefelé, és ott boltosodott, most nem érzem... Csak korán lennék? VAgy beljebb helyezkedik el? Kicsit fura...


Én Nógrádban lakom, várostól 15 km-re. A lányok is itt születtek, sőt, én is, meg bátyám, meg férjem... és sorolhatnám :)


Üdv!


Roary

2013. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Viki :) :) ez aranyos! Kitartást, nem sokára túl leszel biztos a hányásokon....

Roary! Én nem nyomtam, ha háton fekszem érzem a balomon a kis dudort, nem mertem a fiamnál sem erősebben megvizsgálni a pocót :).

2013. márc. 20. 18:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!