Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák hogy...

Októberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Múlnak a rosszullétek, vagy nem is küzdöttetek vele? Fogadott orvossal szeretnétek szülni, vagy anélkül?
2013. márc. 8. 16:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Szia Andi!


Én este meg reggel is hanyatt fekve mintha éreztem volna némi mocorgást, de eléggé mélyen, hátul. Lehet tényleg az elhelyezkedéssel van "probléma" :) De sztem jól éreztem, azért harmadik baba, tudom, hogy ilyen érzés :)


Jajj, de messze van még mindig az jövő hét csütörtök!! :)

Remélem addigra a vénáim is rendbejönnek, hogy ne legyen probléma a vérvételnél, mert most még mindig ugy nézek ki,mint egy masszív drogos, lila-zöld az egész könyökhajlatom az infúzióktól...


Szép napot ebben a borús időben is :)


Roary

2013. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Roary :)!


Szerintem is a babát érzed! Azt hallottam, hogy a 2-3. terhességnél előbb érzi az ember lánya a mocorgást :)! Én koncentrálok, koncentrálok de nem érzem, bár biztos a zsírrétegem is tompítja a baba morzéit :D ! Én ápr. 2-án megyek a 12 hetes UH-ra... Tudom, hogy még az elején vagyunk de engem nagyon furdal a kíváncsiság, hogy milyen nemű a babám!!!!

Ti hogy vagytok ezzel?

Roary te két lány után szeretnél már fiút, vagy inkább még egy kislány után vágyódsz??

A sógornőm a 3. lány után amikor megtudta, hogy megint állapotos, szintén lányra vágyott (meg is kapta!) :).

2013. márc. 21. 13:15
 23/46 anonim ***** válasza:

Őszintén megvallva, a két lány után nekem nagyon fura lenne a fiú, kicsit félek a kuki gondoktól, de több jelből is azt gondolom, és úgy is érzem, hogy fiú lesz :) Tudom, hogy elcsépelt a mondás, de tul.képp mindegy, csak egészséges legyen. Amúgy meg a két lánnyal is ég és föld volt az első időkben, annyira másképpen csináltak mindent!


Mondjuk egy fiúval ki lesz babrálva a kasszánkkal, ui. mindenből vehetek újat, minden rózsaszín :) De üsse kavics, ez legyen a legnagyobb gondunk az életben :)


Ja, és még valami: kuki gondok mellé még az is félő, hogy ördögfióka lesz, a két lányt elnézve sokszor beszélgetünk róla, hogy mi lenne, ha ezzel a mentalitással fiúk lennének??? :D


Roary

2013. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Láááááányok!!!!

Voltam ma dokinál és kiderült, hogy elszámoltak :O! Nem 10h + 6 napos, hanem 12 h 0 napos vagyok ma!!!!!!!!! Majd leestem a székről!! Holnap hívom a 12 hetes Uh miatt a Magz. Diag. Közp-ot, hogy vegyenek előbbre! Ja és még valami, azt mondta a doki, hogy úgy nézki töke van a menyasszonynak (dupla sokk ért ma ;) :D )! De éreztem, hogy a második babánk is fiú lesz....

2013. márc. 21. 19:12
 25/46 anonim ***** válasza:

Wowwww! Nagyon örülök neked, bár akkor nem egyidősek vagyunk :( De sebaj, csak rendben legyetek :)


Én ma irattam meg jöv. csüt-re a beutalókat a házidokival a 12 hetes laborhoz. Már tűkön ülök én is, pedig még nem hiszem, hogy meg fogjuk tudni, hogy ityeg-e a fityegő :D


A nagyobb lányomat 19 héten tudtam meg 4D-n, a kisebb faros volt végig, ill. 28. héten méltóztatott megfordulni, csak azért hogy megnézzük őt :)


Remélem sikerrel jársz az időpont kéréssel, ez manapság nem egyszerű dolog...


Szép napot!

2013. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Előző is most is Roary vagyok: tufa vagyok, most nézem, dehogynem vagyunk egyidősek!! Nekem is ma 12+0!! Okt. 4 szülés ideje????? Nekem igen.
2013. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Roary én már nem értek semmit :)!
2013. márc. 22. 17:05
 28/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok hogy vagytok? Valaki közületek szeretne a SOTE I-en vagy a II-en szülni? Még mindig nincs doki :/... Ha igen tudnátok ajánlani? Vagy Uzsoki? Köszi!
2013. ápr. 16. 11:10
 29/46 anonim ***** válasza:

Roary vagyok!


Jól vagyok, de tudod :D


A többieknek irom,hogy pocaknövekedés történ (nem is kis mértékben :D), szuperül vagyunk, babó mocorog. Hétfőn megyek Afp-re, és agyban nagyban dolgozom rajta, hogy a doki nézze meg és mondja is meg, hogy Milánunk vagy Liánk lesz :)

2013. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget Roary! :D
2013. ápr. 19. 11:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!