Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák hogy...

Októberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Múlnak a rosszullétek, vagy nem is küzdöttetek vele? Fogadott orvossal szeretnétek szülni, vagy anélkül?
2013. márc. 8. 16:19
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ma megtudtuk, hogy Petránk van <3 :) !!!!
2013. máj. 16. 22:35
 42/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok, itt Roary.


Andinak mégegyszer gratula a csajszihoz :)


Mi is voltunk a genetikai uh-n, az uh szerint semmi baj, viszont 8 nappal kisebb a kisasszony. Uh. ezért lett alacsony az afp.

A doki nagyon meg akart szurni, hogy magzatvizet vegyen, mert elmúltam 30 éves, és ilyenkor felajánlják. Én meg jól nem hagytam magam.


Am. ki hogyan érzi magát?


Én kicsit nehezen néha, meg délutánra mindig elfáradok... de mocorka beindul minden kajálás után 10 perccel, uh már ezen sem aggódom :)


Üdv.

2013. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Sziasztok, itt Viki! Ma megérkezett az AFP eredményem, és rendben van :) Úgyhogy megnyugodtam. 17-én megyek uh-ra, alig várom már :) És most már elég intenzíven mocorog a kisbaba, tökre élvezem... Néha olyanokat produkál, hogy Apa is érzi, ha fogja a hasamat :)
2013. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Viki!! hatalmas nagy gratula :)!
2013. jún. 7. 13:28
 45/46 anonim ***** válasza:
Hali Csajok! Itt Viki... ki hogy van? Hogy bírjátok a meleget? Ma voltunk uh-n, most már biztosan kisleányka :)
2013. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Viki! meg van már a pici lány neve?

Én nem voltam annyira kész most a kánikulától, a Fiammal jobban megviselt :)! De most állítólag nem lesz veszett meleg egy huzamban, úgyhogy nagyon örülök :)!

Többiek? Mindenki jól van?

2013. jún. 25. 10:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!