Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is nem a jó név?

Szerintetek is nem a jó név?

Figyelt kérdés
A pici fiunknak Efraim Dominic nevet szeretnénk adni de mindenki le zsidózza az Efraim-ot és közlik milyen rossz név.Még a családban sem teccik senkinek csak nekem és a páromnak.Segitsetek szteintetek is rossz ez a név?
2009. szept. 13. 17:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire haragszol rá? Szerintem szörnyű név, de te tudod. Ráadásul a Dominikot, ha jól tudom, csak k-val a végén adhatod.
2009. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%
Hadd magyarázza szerencsétlen gyerek egész életében a nevét mindenhol...
2009. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
A Dominik az oké :)
2009. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%

hát tényleg elég zsidós hangzása van, de ha benneteket nem zavar és tetszik, akkor adjátok ezt

az azért jusson eszedbe, hogy mi lesz majd a kicsivel az oviban, iskolában, nem fogják-e csúfolni, gúnyolni a név miatt

2009. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Dominik legyen csak és k-val:)
2009. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Az Efraim nem az Imre megfelelője? amúgy volt egy osztálytársam (ők arabok voltak azt hiszem) és igy hivták a fiút. Mi gyerekek egyáltalán nem furcsállottuk (a gyerekek toleránsak ilyen téren :)) de felnőttként (márpedig élete nagy részében felnőtt férfi lesz nem kisfiú) majd magyarázhatja...:(

Annyi különleges extra név van amiből tuti nem lesz több a suliban meg sehol, és talán nincs ennyire idegenes hangzása.

2009. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
ez szörnyű név, ne büntesd a gyereket. a Dominik jó, csak ne c-vel írd könyörgöm...
2009. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Az elsö válaszoló megtudja magyarázni miért szörnyü név?A Kende meg a hasonlók jobbak?(föleg fiúnak)Amugy sztem minden nevü fiut vagy lányt csúfolnak ha ugy akarják.Nem?Tulajdonképpen mi a jelentését is néztük és mivel nállunk ö csoda ezért maradt az Efraim.
2009. szept. 13. 17:41
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Először azt hittem, hogy az Efraim a vezetéknév lenne, de nekem is inkább arabos hangzása van. Olyan mintha valamelyik szülő nem lenne magyar származású, akkor szoktak ilyen nevet adni szerintem. De a Dominik nekem is tetszik, mi is ez választjuk majd.
2009. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha már a véleményünkre vagy kíváncsi...

A Kende és többi magyar név az Efraim arabos-zsidós név, szerintem is szörnyű egy magyar embernek. Persze az más ha az apa vagy az anya nem magyar származású. Nekem nem teTSZik, és sokat fogják csúfolni szegény gyereket az oviban, iskolában, ami azért majd megkeseríti az életét, és azért felnőttként is kell hogy komolyan vegyék.

A Dominik meg K-val jó. Azzal így semmi gond nem lenne, elég sokan adják.

De ha nektek tetszik akkor adjátok ezt.

2009. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!