Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is nem a jó név?

Szerintetek is nem a jó név?

Figyelt kérdés
A pici fiunknak Efraim Dominic nevet szeretnénk adni de mindenki le zsidózza az Efraim-ot és közlik milyen rossz név.Még a családban sem teccik senkinek csak nekem és a páromnak.Segitsetek szteintetek is rossz ez a név?
2009. szept. 13. 17:28
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Tényleg elég nehéz kimondani egyben!

Habár szép név mind külön külön!

Amúgy nekem tetszik az Efraim név és szeretem az arab kultúrát úgy ahogy van!

Talán Efinek lehet becézni...nem tudom.

DE ha adhatok egy példát én Dobos Marcellnak hívnám!

Csodálatos!

2009. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
nekem a párosítás nem tetszik. Mármint az Efraim a Dominikkal. Vagy egyik, vagy másik. Szerintem az Efraimmal semmi gond, én is hallottam már ilyen gyerekről. Akkor gáz - szerintem - ha szőke és kékszemű lesz. Való igaz, hogy ilyen név inkább egy arab kinézetű gyerekre illik, de legalább ne lenne szőke! Nekem a Dominik nem tetszik, az Efraim édes.
2009. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó 3nak is a válaszokat,becézni az Efraimot lehet roró,riró,efi,stb bár sztem a szülők többsége ugyis valami sajátos becézést találnak ki nem feltétlen névhez kötödőt.Vszinü nem lessz sem szőke sem kék szemü mert mindketten a párommal barna hajuak,barna szeműek,és nekem ráadásul kreolos a böröm.mindketten nagy fekete hajjal születtünk és álmomban is igy láttam a fiam:)üdv mindenkinek
2009. szept. 15. 12:49
 34/34 anonim válasza:
MAGYAR NEVET TESSÉK ADNI A GYERMEKNEK. Feltéve,ha magyar vagy...
2009. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!