Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is nem a jó név?

Szerintetek is nem a jó név?

Figyelt kérdés
A pici fiunknak Efraim Dominic nevet szeretnénk adni de mindenki le zsidózza az Efraim-ot és közlik milyen rossz név.Még a családban sem teccik senkinek csak nekem és a páromnak.Segitsetek szteintetek is rossz ez a név?
2009. szept. 13. 17:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nem tetszik az Efraim név. Nem is azért, hogy zsidó nem zsidó. Hanem nekem olyan fura. Én egy túl komoly, hűvös, távolságtartó embert képzelek hozzá.

A Dominik az tetszik. De k-val. Ahogy már előttem is írták c-vel nem is adhatjátok.

2009. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha már mindenképpen ragaszkodtok hozzá, cseréljétek meg. Dobos Efraim Dominic úgy hangzik mint valami latin közmondás, vagy mint egy betegség. Legyen Dobos Dominik Efraim, ez így még dallamos is, és eldöntheti ő, hogy mindenhova kiírja e, így nevezteti magát, illetve, hogy melyiket használja. Mit gondolsz?
2009. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
75%

Efraim férfi keresztnév


Eredete: Héber,


Jelentése: kettős termés, kettős örökség


[link]


SZÓVAL ZSIDÓ NÉV, ÉS, HA NEM AZOK VAGYTOK AKKOR NE ADD NEKI!

2009. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon le lett mindenki pontozva. Csak azért mert nem egyezik a véleményünk? Erre a kérdésre hasznos választ nem lehet adni, a kérdező véleményt kért, az pedig szubjektív, így nem kéne össze-vissza pontozgatni. Kinek a pap kinek a papné.
2009. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
63%
Legyszi le legyen Efarim, csufolhatjak erte, gondolj szegenyre, ne csak a te igazadat eroltesd, neki egesz eleteben ezt a nevet kell viselnie.
2009. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
39%
21 06 osnak.akkor Magyarországon a gyerekek 100 százalékának magyar nevet kell adni mert magyarok vagyunk???micsoda hülyeség...és akkor mi van a fiammal?őt meg úgy hívják h Kewin húúúúúúúúúúúúúúúúúú.a lányomat meg Szintia áááááááááááááááá.soha senki nem csúfolta őket.erős egyéniségek és vezető jellemek.őket nem tudják kicsúfolni sőt ők sem csúfolnak senkit és soha nem hallottam a szájukból h az oviban v suliban csúfolódás van.én így neveltem őket.persze a dinka szülők dinka gyerekei csúfolódnak de ez már ki ment a divatból.egész más a beállítottságuk már a gyerekeknek,tanítónő vagyok úgy hogy ezt most pont tudom.na mind 1.szerintem azt add neki ami neked tetszik.ne hallgass másokra...Nekem tetszik ez a név.van 1 tanítványom akit Ramadan nak hívnak és úgy becézzük h Rami.szerintem ez sem csúnya név annak ellenére h nem magyar.egyébként majd figyeld a lepontozásokat....:) sok sikert a babádhoz.Efraim Domikához
2009. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
70%
előző vagyok,most olvasom h valaki azt írta variációnak h Dobos Dominik Efraim ez így nagyon szép.én is így ajánlanám.
2009. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
sziasztok,a 21:16-osnak tudom mit jelent a név és milyen eredetü föleg mert Magyar Útonév könyvböl választottuk,A többieknek pedig azt mondanám hogy igen nekemis jobban teccik a Dobos Dominik Efraim ez a variáció is fennt állt.Köszi mindenkinek.
2009. szept. 14. 04:29
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem értem miért és ki pontozott le mindenkit,föleg mert minden embernek más a véleménye én biztos nem pontoztam le senkit sem,Amugy nem kell törödni az ilyen lepontozosokkal az már csak direktböl van,Amugy én is ugy gondolom hogy nem feltétlen takar semmit sem az ember neve nem biztos h hüvös és távolságtartó ember csak mert komolyabb a neve mint másnak.AMugysincs túl nagy választék a férfi nevekböl föleg ha valaki nem a tucatneveket akarja adni a gyerekének.Mért kéne zoltán,istván,józsef vagy hasonlónak hivni hisz minden második férfit igy hivnak.És éppugy csúfolhatják az iskolában-ovodában mint akit zolinak hivnak.
2009. szept. 14. 04:39
 30/34 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, hogy nem erősítem az előttem szólók táborát, de nekem picikét más a véleményem. Ha az Efraim és a Dominik között kellene választanom, tuti Efraim-ra szavaznék, a Dominik szerintem nem valami szép név (az én fülemnek). Efraim... igazán különleges és szép név. És legalább annyi alapot ad a cikizésre az oviban, mint a dundi Zolika, vagy a vastag szemüveges Ágika, vagy az erős vörös hajú Tibike... és sorolhatnám. Szerintem a gyerekek úgy fogják elfogadni Efraimot, ahogy megismerik. A rosszindulatú gyerekek pedig akkor kötnek bele valakibe, amikor csak akarnak, névtől függetlenül megtalálják a támadási pontot. Hogyan lehet az Efraimot becézni?
2009. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!