Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik netes oldalon azt...

Az egyik netes oldalon azt olvastam, hogy májat tilos enni terhesség alatt. Ezek szerint májashurkát sem lehet enni? Nagyon szeretem, de nem szeretnék bajt a babámnak.

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én eszek májat. sőt! nagyon jól esik a kacsamájpástétom :)
2013. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is eszek májaskrémet is meg ettem resztelt májat is (persze csak ritkán). Olyat ne egyél, amiben nyers máj van!
2013. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én terhességem előtt imádtam a májat, féltem is, hogy le kell róla mondanom. Pár hetes lehettem, mikor vettünk csirkemájat és megsütöttem, nagyon guszta volt. Megettem, pedig valamiért már a szaga sem tetszett (nem volt romlott, csak a terhességem elején nagyon intenzíven éreztem a szagokat) . Gondolom mondanom sem kell, hogy nem esett jól. Nem hánytam ki, se semmi ilyesmi, de nem éreztem jól magam tőle. Úgyhogy most nem is eszek sült májat, de kenőmájast néha igen! Ha kívánod, májashurkát is ehetsz szerintem, de mértékkel, és mindig figyelj oda, hogy a szervezeted "mit mond".
2013. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha kívánja a szervezeted, annak oka van, én első gyerekemnél a kefirt kívántam minden nap, most meg a sajtot és a főtt tojást. Ennek oka van, a szervezeted sok mindenben utat mutat.
2013. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi,köszi,köszi mindenkinek!!!!!
2013. márc. 9. 15:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Én imádom a májat, de a védőnő és a nőgyógyászom egymástól függetlenül mondta, h bár a benne lévő vas nagyon hasznos, az A vitamínnal vigyázni kell. Úgyh ne egyek heti 1nél többször
2013. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!