Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztétek már, hogy legszívese...

Éreztétek már, hogy legszívesebben visszacsinálnátok és mégse kell se terhesség, se baba?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs babám, egy év múlvára tervezzük, hogy elkezdünk próbálkozni. És még így is néha néha rám jön a para, hogy úristen ez hatalmas dolog, nem lehet visszacsinálni, ha már egyszer beindult, ennyit a szabadságról és a fiatalság bolondság korszakról. Máskor meg, jajj teljen már le ez az év és essek már teherbe! Ez normális?
2009. szept. 13. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem épp tegnap jutott eszembe, forma 1 nézése közben, hogy jövőre már nem fogjuk így nézni a tv-t! Mi úgy szoktuk a forma 1-et nézni, hogy a párom nézei, én meg mellékucorodok az ágyba, és alszok egy jót. Na, ilyen többet nem lesz. Persze nem cserélném el a helyzetet, hogy a baba itt van a pocimban, de szerintem teljesen normális, hogy az embernek megfordul a fejében a gondolat.


21 hetes pocis

2009. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Örülök, hogy felelősségteljesnek tartotok:)

Igen, most egy évig készítem magamat meg a páromat:) lelkileg is meg fizikailag is. Idén próbálok leadni az egyetemista létből, kevesebb buli és alkohol, egészségesebb kaják, nem meki minden másnap stb:) torna ilyenek.

Remélem 1-2 hónapon belül össze fog jönni a picúrkánk:)aztán segíthet nekem államvizsgázni:)

2009. szept. 14. 23:36
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Minek teszel föl ilyen kérdést, ha lepontozol?

Az ember csak jóindulatból írja, amit ír, és nem gondolom, hogy sértő, vagy rossz lett volna amit írtam.

Még ne vállalj gyereket, nem vagy elég érett rá!

Lehet pontozni.

2009. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, honnan veszed, hogy én pontoztalak le?

Megsúgom neked, mindegyik választ felpontoztam, mert számomra mindegyik hasznos volt, kivéve a te utolsó válaszod...Tudod ezen az oldalon nemcsak a kérdező, hanem akárki más is pontozhat, biztosan valaki más pontozott le.


Az már más kérdés, hogy te teljesen idióta vagy, ugyanis "sztem még ne vállalj gyereket, nem vagy elég érett rá", ezt írod nekem, azért, mert azt hiszed lepontoztalak? Még, ha így is lett volna, azért ne vállaljak gyereket, mert lepontozok egy választ?Te gondolkodsz is mielőtt írsz? Sztem te ne vállalj még egy hörcsögöt sem ennyi IQ-val!(ha nem tudod mi az, keress rá a neten)

Ja, és az utsó válaszodat tényleg lepontoztam, mert nem volt hasznos!

2009. szept. 18. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!