Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés majd kiderül hogy...

Vérzés majd kiderül hogy ikreket várok. Valaki volt már így?

Figyelt kérdés
Szerdán véreztem és barnáztam.Mentem dokihoz ahol megvizsgált egy ujjnyira vagyok nyitva(3.terhességem,állítólag normális) Uh csináltak ahol kiderült hogy ikreket várok.11 hetes vagyok.Eddig volt 2x uh m.6. és 8 .héten de nem vették észre(igaz régebbi géppel nézet a doki.) Sokat kell pihennem ,nem emelhetek.Magne b6 ot kell szednem napi 3x2 öt.Volt valaki így?Néha bele szúr a pocimba valami,ez normális?A babák szépen fejlődnek,szinte azonos nagyságúak,van szívhangjuk,mozogtak.Kell aggódnom,hogy elvetélek?Vagy minden okés lesz???
2013. márc. 9. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden rendben lesz! Nekem a magneb6 nem ért semmit, magnesi citriit szedj, olcsóbb és hatásosabb. Boldog babavárást! De jó, két pici!!
2013. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Biztos minden ok lesz!
2013. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!