Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik táppénzre...

Kismamák, akik táppénzre kellett, hogy menjetek, mert olyan munkát végeztek, amit nem lehet terhesen, Ti mit csináltok otthon? Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ebben a cipőben vagyok én is 11 hetes terhességi héttől vagyok itthon. Már van egy kislányom reggel elviszem oviba megfőzök, takarítgatok, és pihenek.Neked mivel telik a napod? 15hkm
2013. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Sajna én már csak voltam terhes,de akkor sem tudtam itthon mit csinálni ebben a rossz időben! Most megint lesz baba remélhetőleg és meg kellene terveznem,mit tudnék magammal kezdeni majd ebben a jó időben!de ötletem sincsen!2 hónapot voltam itthon,de ez a semmittevés nagyon rossz volt,ráadásul elég haszontalannak éreztem magam,mert ok,kitakarítok,meg megfőzök de aztán???ráadásul faluban lakunk,ha barátnőzni akarok,csak kocsival tudok kimenni 20 perc alatt,nem úgy van,hogy csak átugrok egyet beszélgetni!
2013. márc. 9. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:

én 13.hétig feküdtem, mert hánytam, émelyegtem, hányinger gyötört, fel se tudtam kelni.

most, hogy már jól vagyok, olvasok, főzök, nyelvet tanulok...

2013. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naponta orvoshoz jártam,kórházba feküdtem,ha nem meg tvztem,aludtam és zabáltam. 9.héttől voltam otthon.Hipertónia toxémia miatt.De minden rendben volt az eredmény ott ugrál a kiságyba kilenc hós.:)
2013. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gabi86 ***** válasza:
Szia.én a kertet szoktam rendezgetni(virágaimat),mert én is falun lakom.igaz én nemrég költöztem ide,de én simán elvagyok,jobb mint panel lakásban.mondjuk én ott is tudtam mit csinálni.igaz még csak másfél hónapja vagyok táppénzen,mert eddig vendéglátásban dolgoztam és abba kellett hagynom,mert a lábam és a hátam nem bírta.szerintem fel fogod találni magad.meg van busz is amivel lehet utazni nem autó.nekünk is csak egy van és a párom dolgozni azzal jár és én csak néha vezetem.én szoktam olvasgatni is a takarítás és az egyéb teendők mellett és lehet hogy csak nekem,de olyan gyorsan mennek a hetek,mintha napok lennénk.úgyhogy én az itthonlétet is szeretem.én is így gondolkoztam mint te,hogy majd mit fogok csinálni,de eddig még egy napot nem unatkoztam.úgyhogy én élvezem hogy van időm magunkra is.te is tedd ezt.28+3hkm
2013. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is 16 h.óta itthon vagyok de én is élvezem..el kezdtem újra kreatívkodni :)horgolni a babámnak cipőt takarót,képeket csinálok a szobájába és persze mellette a házi munka ami már egyre lassabban megy mert jobban fáradok :) tehát van mit tenni :) keresegetek a neten hogy honnan tudom olcsón és jó minőségbe baba cuccokat szépen lassan beszerezni..mindennek van időm utána járni,új receptekkel is kísérletezek a férjem örömére :)

Szóval szerintem van mivel kitölteni az időt :) tornázgatni is szoktam otthon..én is eléggé messze lakom a családtól ,barátoktól úgy hogy kénytelen voltam feltalálni magam :)

2013. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én varrok. A babának mindenféle holmikat, meg egyéb mást. Persze mindezek mellett házimunka, főzés, vasalás.

valahogy mindig eltelik a nap.

2015. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!