Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondtátok el a párotokn...

Hogyan mondtátok el a párotoknak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Még várni szerettünk volna a babával,és nem tudom,hogy mondjam el neki.Én 21,a barátom 28 éves(neki van az előző kapcsolatából egy gyereke,aki minden hétvégén nálunk van.)
2013. márc. 9. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tervezett baba volt, de a sok sok hónap várakozás után már nem is számitottunk rá...! Igy amikor megláttam a pozitiv tesztet a fürdőből szinte "némánsikitottam" neki... :D Alig jött ki hang a torkomon.. ő bejött megnézte csináltunk gyorsan még egyet és örültünk ennyi :D
2013. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Itthon volt, mikor teszteltem. Én sikoltozva futottam feléje a pozitív teszttel, hogy ezt nem hiszem el, nem hiszem el. Szerintem az egész lépcsőház aznap reggel 6-kor kelt. Mi sem terveztük, de már nem bánjuk. Nem cifráztam túlságosan annyira kétségbeestem.
2013. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Én alig vártam, hogy elmondhassam. A munkahelyén volt, és szóltam neki, hogy 5 perc, s ott vagyok.

Előkaptam a tesztet megmutattam, és egy hatalmasat ölelkeztünk.

A vicces az volt, hogy ő már sejtette, mikor én még nem:-) nem hittem neki, mikor mondta, hogy mama leszek!


11+1hkm

2013. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk tervezett baba volt, 22 voltam, férjem 26. Együtt néztük meg a tesztet, és nagyon örültünk, hogy pozitív lett:)
2013. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom már sejtette, hogy babánk lesz, de én nem hittem neki. Még aznap vett egy tesztet. Másnap egyedül mertem csak megcsinálni. Amikor hazajött a munkából ez volt az első kérdése, hogy megcsináltam e. Ekkor megmutattam neki a pozitív tesztet. Ő készül, hozott nekem egy csokor virágot is! Mindez a 3. házassági évfordulónk előestéjén történt.
2013. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Sziasztok. Én mms-ben küldtem el neki a képet a pozitov tesztről és annyit irtam oda, hogy ha kiveszed belőle a lényeget akkor becsörgetel. Azonnal hivott és egész nap fülig ért a szája az örömtől. Ő már sejtette, de én még féltem, nehogy negativ legyen a teszt megint. Majdnem egy évet vártunk a csodára. Ma vagyok 6 hetes. :)

(külföldön dolgozik a párom)

2013. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. márc. 9. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
nálunk is tervezett baba volt sok év várakozás után már nem is bíztunk benne hogy összejön. aztán mikor azon kaptam a fejem hogy majdnem hánytam a kávé illatától akkor gondolkodtam el hogy nekem ki maradt júliusban. aztán még jó hogy volt itthon teszt és meg is csináltam mikor kimutatta egyből vittem neki és nagyon megörült jó sokáig nézegettük hogy valós e vagy nem :) biztonság kedvéért vettem egy másik fajtát és le ellenőriztem :) 35+4hkm
2013. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában együtt csináltuk a teszteket.
2013. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mondd el neki,hogy a gyerekének kistesója lesz!
2013. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!