Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan mondtátok el a...

Ti hogyan mondtátok el a párotoknak és a nagyszülőknek hogy teherbe estetek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ilyen történetekre, sztorikra. :) És természetesen arra hogy hogyan reagált a párotok és hogyan a nagyszülők? :)
2012. júl. 25. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Páromnak rögtön,ahogy kijöttem a c-ből.teszt által 8-án,doki által 9én,anyumnak a szülinapomon 16-án mondtuk el. Párom 17én mondta el édesanyjának. Nagyszüleinknek a 10.héten,tehát kb 20-a körül.
2012. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Páromnak:"Édesem hamarosan 3-an leszünk."Kb.2 másodperc sokk,majd a nyakába ugrottam:"terhes vagyok."Nagyon örült,ő igazából nem tudta,hogy tesztelek.Mindketten nagyon családcentrikusak vagyunk,a babával úgy voltunk,hogy abbahagytam a fog.gátló szedését,ha akar jönni jön.

Nagyszülők:"Ha minden jól megy,7,5 hónap múlva bővülni fog a család."Sírtak./Mi is./

2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Páromnak telefonon mondtam el, mert épp vidéken dolgozott. Annyit mondtam csak neki, hogy pozitív lett a laboreredmény. Aznap volt az első ultrahang is, akkor voltam 7+1hetes.Párom először kicsit megijedt, mert ugye nagy felelősség, de már ő is nagyon várja, hogy megszülessen, meg persze mindenki a családból. Az ő szülei szintén telefonon tudták meg páromtól. Annyit mondott nekik, hogy valami fontos dolgot kéne megbeszélnünk. Kis hatásszünet, és mindketten mondták: "dajkálunk" :)

Anyumnak az orvostól kapott papírt mutattam. Ő nagyon örült. Nagyszüleimnek párommal együtt mondtuk el. Kérdeztük, hogy mit szólnának egy dédunokához. Mamám: mi azt már úgysem éljük meg. Mi pedig párommal: Dehogynem. Ők: Tessék? Jaj, hát gratulálunk. Szóval a családból mindenki örült neki amikor megtudta.


Te hogy mondtad el? Mik voltak a reakciók?


19éves, 23hkm

2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Férjemet kihívtam és megmutattam neki a csíkokat, lefotóztuk a tesztet és elküldtük a nagyiknak mmsben vmi ilyesmi szöveggel:

"Mellékelten küldöm második unokátok első fényképét:-)".

Mindenki tudta h késik de meg akartuk várni hogy a teszt is kimutassa. Túl izgatott voltam sajnos hogy napokig készítsek frappáns meglepetést:-)

2012. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sókristály ***** válasza:
83%

Eldöntöttem, hogy aznap gyertyát gyújtok, és egy mini zokni és a teszt kíséretében a fésülködőasztalomra teszem, majd bebújok az ágyba, és úgy teszek, mintha aludnék, közben meg lesem a hatást.

Végülis összejött, de voltak előzmények. A férjem telefonált, hogy lerobban a falutól néhány km-re, húzzam el a benzinkútig. Érte mentem, egy szál vörös rózsával várt. Hát meglepődtem. Kérdeztem, hogy előre tudta, hogy le fog robbanni, azért vette, vagy valami disznóságot csinált? De azt mondta, nem, csak eszébe jutott, mennyire szeret. Aztán este, a már kitalált körülmények között tudta meg a babát. Ő volt a 4. kicsink.

2012. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni ezeket a történeteket! Köszönöm szépen mindenkinek, aki eddig megosztotta velem ezeket! :) Várok még válaszokat szívesen másoktól is.
2012. júl. 25. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Én úgy mondtam el a férjemnek, hogy megcsináltam a tesztet, és megmutattam neki, hogy ugye látod te is??? Nagyon halvány volt, de azért lehetett látni. Örült neki nagyon.

Anyunak is hasonló képen mondtuk el. Apunak meg csak bejelentettük, hogy nem soká ismét nagyapa lesz. :)

2012. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom tudta hogy tesztelek, kérdezte mi lett? Bár sejtettünk mindketten a dolgot :-) Én ugrándoztam örömömben ő meg lefagyott teljesen :-D Egyetlen egy próbálkozásból lett meg a kicsi fiunk :-) Anyut a kórház útán hívtam fel hogy: Boldog szülinapot, nagymama leszel :-) teljesen véletlenül aznap voltam a dokinál :-D 31hkm
2012. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom épp dolgozott, mikor teszteltem, de nem bírtam kivárni míg hazajön, ezért lefotóztam neki a pozitív tesztet, és elküldtem mms-ben. Nem valami romantikus tudom, de mivel tervezett volt, és mivel már 3 napja késett, nagyon vártuk már az eredményt. Ez keddi nap volt, a szülőknek pedig vasárnap mondtuk el, de előző vasárnap már mondtam anyunak és anyósomnak is, hogy pénteken nem jött meg. Azóta már csak visszafelé számolunk. Még 5 hét... :)
2012. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!