Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék szülésznőt fogadni,...

Szeretnék szülésznőt fogadni, de nem tudom, hogy neki is csak utólag szokás fizetni?

Figyelt kérdés

Lassan szeretnék szülésznőt fogadni, de még most nem állunk úgy, hogy tudnék neki pénzt adni...

Persze addigra lesz, csak most nem tudnék!

Ugye csak szülésnél vagy utána szokás odaadni a pénzt!

Azért érdeklődöm mert hallottam sok kismamától, hogy már szülés előtt is sokat segített nekik a szülésznő, pl. nst. ilyesmik!


19hkm


2013. márc. 10. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a 36. héttől fogadtam fel a szülésznőt, és akkor is találkoztam vele először, ez most volt kedden! Akkor is csinálta az első NST-t! Nem szándékozom neki most adni pénzt, csak a szülés után! Neked még bőven van időd felfogadni... :D


37 hkm

2013. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én fogadtam szülésznőt, de aznap mikor szültem, ő otthon feküdt influenzásan.... :( előre nem adtam pénzt, utólag adtam volna
2013. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tudom még van időm, csak elkezdtem gondolkozni, hogy ki legyen az, akit végül felfogadok, mert 2 is van, akit nagyon szeretnék! :D

Az egyik, egy korábbi vetélésem során megismert főnővér, aki a végtelenségig kedves volt velem, és rengeteget segített, hozzáteszem Ő volt az egyetlen az összes nővér közül! Egyszerűen olyan volt mint egy angyal! Örökre hálás leszek neki!


A másik meg egy olyan csecsemős, akinél az egyik barátnőm szült, és ő is csak jókat mondott róla.. Őt igazából csak azért szeretném, mert ugye csecsemős, és még rá is nézett párszor barátnőm babájára is...


Szóval még vacillálok, mert mindkettő jó lenne :D


De olyan 10 héten belül szeretném felfogadni az egyiket, mert sosem lehet tudni, mikor indul be...

Meg ha véletlen pont az én időpontom körül sok szülést vállalt be, akkor nem hiszem, hogy még el fog vállalni..

2013. márc. 10. 11:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy utólag kell fizetni! Hiszen nem tudhatod, hogy fog veled bánni, mennyit fog segíteni a szülésnél (egyáltalán ott tud-e lenni).
2013. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A végén.
2013. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!