Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utólag azt megtudhatom valahon...

Utólag azt megtudhatom valahonnan ha terhes voltam (mondjuk pár hetes) csak mondjuk elvetéltem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán! Illetve ha idősebb terhesség volt, akkor még két hétig kimutatható a hcg, de ez sem törvényszerű!

Sógornőm 8 hetesen vetélt el, neki rá egy hétre már nega volt a tesztje!

2013. febr. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan fiatal volt a terhesség, hogy uh-n még nem lehetett látni, a tesztek pedig későn kezdtek halvány pozit mutatni. Nálam úgy derítették ki, hogy baba volt, hogy minden nap vért vettek és nézték a hcg szintet. Napról napra alacsonyabb lett :-(
2013. febr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek havonta 2x is volt vérzése (több hónapja vannak rajta a babaprojekten). Szerintem az nem csak rendszertelen menszesz volt, hanem vetélés is.

De szerintem csak rosszabbul éreznéd magad, ha megtudnád, hogy terhes voltál.

Ha szeretnél gyereket, akkor szedjél terhesvitamint a folsav miatt. Én a Femibion 800-at szedtem és rá 1,5 hónapra teherbe is estem. Azóta is az összes eredményem (vérkép, UH) a lehető legjobb! Úgyhogy mindenkinek csak ajánlani tudom. Persze fontos még a stresszmentes életmód is és hogy ne igyál alkoholt, ne sportolj túl intenzíven.

Sok sikert!

2013. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el ultrahangra, hátha meg tudja mondani az orvos. Nekem menszi előtt egyszer azt is megmondta, hogy látja, hogy kilökődött a pete. Gondolom pici méhtágulást okozhatott, ha terhes voltál, ezt nekik látni kell, persze, ha nem telt el túl sok idő azóta.
2013. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!