Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamak hogy vagytok...

Nma kérdése:

29 hetes kismamak hogy vagytok, mennyit szoktatok kemenyedni?

Figyelt kérdés
29 hetes es 1 napos terhes vagyok altalaban eleg jol viselem csak nehezen tudok setalni, hajolgatni mert eleg sokat kemenyedek ja es az ejszakai alvasrol ne is beszeljek. Nem tudom ha termeszetes e de ahogy forgolodom ejjel mindig faj a hasam es az oldalam gondolom a suly okozza ezt a fajast.

2013. márc. 11. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is úgyanúgy volt csak ikrekkel:-) Keményedésre nekem nagyon jó volt a Magnézium Citrit.(Remélem jól írtam)Napi 3x2 és nem volt keményedés de az éjszakai forgolódási fájdalmakat nem szüntette meg. Szülésig maradtak.
2013. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 29 hetes vagyok. Magnéziumot szedek a keményedések miatt meg azért is, mert éjszakánként előfordult, hogy iszonyatosan begörcsölt a lábam. Igazából nem sokat keményedek, csak akkor, ha sietni próbálok valahova... mert hát csak próbálok, de egyre nehezebben haladok. Az éjszakák borzalmasak, csak forgolódok, sehogy sem jó. És ha még a baba is felébred és olyanokat rúg, hogy már fáj....
2013. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is 29 hetes vagyok :) Néha keményedek, mondjuk napi 500 mg magnéziumot szedek. Nálam inkább az van, hogy sokszor máris úgy érzem, hogy a hasam mintha kővel lenne tele, olyan nehéz, alig tudok menni. Igaz egyelőre faros a pici, úgyhogy ott csücsül, aztán ha többet pihenek, akkor gondolom jól befészkel, utána nehéz kicsit. Nekem inkább feszül még néha a hasam, de azt tudom, hogy a sok magzatvíz miatt van. Egyébként hogy érzitek magatokat? Kisfiú, kislány lakik odabent?
2013. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Szintén 29 hetes kismama vagyok, Németországból! Én szerencsére jól érzem magam. Nem keményedem sokat, maximum akkor amikor sétálok és kicsit gyorsabban kell mennem (pontosabban kellene :) ). Magnéziumot csak ritkán veszek be, mert nem érzem hogy szükségem lenne rá. (ha be is veszek csak 150 mg-at) Holnap megyek orvoshoz. Most lesz az első ctg. Eddig úgy van hogy kislány lesz.
2013. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bár én 33 hetes vagyok,semmit nem keményedek szinte.Talán utoljára szilveszterkor keményedtem be picit,de csak mert sokáig fent voltam.Ez nagyon változó mindenkinél nem lehet általánosítani.
2013. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most még nem vagyok 29 hetes, de a többi terhességemmel ilyenkor már elég gyakran keményedtem, és a méhszájam is nyílt. Minden baba időre született.
2013. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszotokat es tovabbra is boldog babavarast kivanok nektek. Nekem kisfiam lesz es mar alig varom hogy megszulessen remelem hogy minden rendben lesz tovabbra is.
2013. márc. 12. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!