Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segít valami vizesedés ellen?

Segít valami vizesedés ellen?

Figyelt kérdés
Olyan mintha literszám cipelném magamon a vizet, ésnem kifejezetten a bokámon hanem mindenhol... :( 23hkm

2013. márc. 11. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

sajnos vízhajtót terhesség alatt nem lehet szedni (a magzatvíz is víz, tehát ebből az okból kifolyólag tilos)


még vízhajtó növények fogyasztása sem ajánlott :S


kerüld a sót mindenképpen!!

2013. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
só meg fűszerszegény diéta mást nem tudsz, igyál sokat és polcold fel a lábaidat
2013. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amit az előzök írtak: plusz valami mozgás, egy kis sport
2013. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Só és fűszermentesen egyél. Nekem ajánlották a petrezselymet, mert vízhajtó hatása van, de állítólag a magzatvíznek nem árt.
2013. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták,ha elkezdenék vizesedni egy kávéskanál szódabikarbóna naponta leküldve egy pohár vízzel.
2013. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én még az almáról hallottam, hogy természetes úton segít ilyen esetben
2013. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Anyám, hogy hajtaná már ki a vízhatjó a magzatvizet?? :D
2013. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meglepo lehet, de a leghatekonyabb, ha sok vizet iszol, nagyon-nagyon sokat! Nezz utana! Es termeszetesen so es fuszermentes etrend. Friss zoldfuszerek feldobjak ilyenkor az etelt.
2013. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szódabikarbónát nem ajánlják terhesség idején, olvass utána. Majd amikor szopiztatsz, a nővérkék javasolták, h polcoljam fel a lábam min. vízszintesig, akkor nem marad elefántos, bevált. Türelem, én pl elfogadok mindent, amit a testem a terhesség kedvéért "bevet".
2013. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok folyadék és sómentes diéta!
2013. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!