Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a vizesedés...

Mit lehet tenni a vizesedés ellen?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok és eddig nem igazán vizesedtem (az első terhességemnél se volt ilyen vészes).de tegnap már korán reggeltől talpon voltam,vérvétel,nst,ultrahang meg várni a dokira.szóval reggel negyed 7től délután kettőig.és annyira bevizesedett a jobb bokám (gondolom azért az inkább mert arra helyezem a súlyt általában)még ma is be van egy kicsit de legalább picit már ki lehet tapintani a bokám.

este vizesruháztam meg felpockoltam.mit lehet még tenni.


tudom ,tudom nem kell megerőltetni.

de csütörtökön megint sűrű napom lesz.reggel védőnő,utána miskolcra nst,dokit várni és még egy utolsó nagy bevásárlást le akarok tudni ha már bent leszünk a városba.és tuti megint kész leszek teljesen....


2012. jún. 13. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem használt. Állítólag az alma is jó, ha sokat eszel.
2012. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igyál sokat. Nekem ilyenkor bevált a napi legalább 2 liter folyadék.

Persze ha mész valahova ezt ugye nem nagyon lehet. Én csak akkor iszom ennyit ha nem kell mennem sehova.

34hkm

2012. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb sót kell fogyasztani!
2012. jún. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem a doki még só-és fűszerszegény diétát rendelt el, de az sem segített.
2012. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

gondoltam hogy túl sokat semmi sem segít.mára elvégeztem a dolgom úgyhogy már a nap nagy részében pihenek.de holnap muszáj lesz mennem. de a hátra lévő időre nem tervezek semmi extrát.csak majd nst-re járni,remélem nem kell túl gyakran.

2012. jún. 13. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb 3 hete nem vizesedtem már. Nem sózok és napi kb 3 l. vizet iszok. A doki javasolta, azóta semmi panaszom, kivéve, hogy annyira nem jó ízűek akaják! :)

2012. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szintén hasonló a problémám, 2 papucsom van, amibe belefér a lábam....

A felpolcolásnál arra figyelj, hogy akkor ér valamit, ha magasabban van a lábfejed, mint a mellkasod, alig eszem fűszereset, inkább sótlanul, 10 napja kezdődött nálam. Vérnyomásom 120/80, vizeletem rendben, ez van az utolsó hetekben.

37 hetes kismama

2012. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!