Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül egy sima...

Szaszuss kérdése:

Mennyibe kerül egy sima ultrahang kép?

Figyelt kérdés
Most 8 hetes vagyok és a 10. héten kell vissza mennem, a párommal már nagyon szeretnénk egy uh- képet a babánkról :) Nem magán orvoshoz járok. Fejér megyei vagyok.

2013. márc. 11. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kórháztól függ. Nálunk pl nem is adnak egyáltalán, most akarják majd bevezetni, azt mondták, hogy 500Ft lesz... jó, hogy már nemsoká szülök. De hallottam olyat is, ahol adnak ingyen, vagy olcsóbban, drágábban. Szóval változó. Szerintem kérdezz rá a kövi uh-nál, és a biztonság kedvéért vigyél telefont vagy fényképezőgépet, mert az szerintem mindenhol megengedik, hogy a monitorról lefényképezd :-)
2013. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bicskei SZTK-ban 500 forint.
2013. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Zala megyében, Kanizsán 500Ft
2013. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lues ***** válasza:
Szolnok megye 1000Ft. :(
2013. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Veszprém megye: 625ft
2013. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nyomtat az uh gép, de a monitorról engednek képet csinálni telefonnal és az nem kerül semmibe. Kérdezz rá. Van ahol pendriveot is lehet vinni és ráteszik arra, persze ez is változó.
2013. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :) Két hét múlva megyek majd rákérdezek :)
2013. márc. 12. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Budapesten Uzsoki kórházban ingyen van .
2013. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!