Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ruhákat vegyek január...

Milyen ruhákat vegyek január elején születendő babónak?

Figyelt kérdés
Sok babakelengye listát olvastam, amelyek szinte ugyanazok, de részleteiben nem térnek ki a különböző variációkra. Az addig oké, hogy hálózsák, de egyrészt: vastagabb, hosszú ujjú, vagy ujjatlan de paplanos, ami ugye sokkal vastagabb. Mit adjak az egyik illetve a másik alá? Takaró+pléd mindkét esetben kell? És miben tér el a napközbeni meleg öltözék? Végülis a nap nagy részében akkor is alszik, és olyan extra meleget nap közben sem csinálunk. Mózesben fogjuk elhozni a kórházból és most a bundazsákra voksolnék inkább, mint az overallra. Előre is köszönöm a tanácsokat!
2009. szept. 14. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképp bundazsákot vegyél, de ne a legkissebbet, hogy tél végéig kitartson.

Én pólyában altattam, az olyan biztonságot adott neki is és betakartam pléddel.

Az én babám februári.

Csak arra vigyázz még, amit mi nem tudtunk, hogy olyan 3 hetesen kezdett el izzadni és tele volt melegkiütéssel, mert túlöltöztettük.

A tarkóján meg tudod majd nézni, hogy melege van(nedves), vagy fázik(hideg)

Minden jót!

Szép babavárást!

Könnyű szülést!

2009. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is január elejére várom a kisöcsit. Ő a nővérkéjétől, aki májusi volt, örökölt egy csomó vékony rugdalózót és rövidujjú bodyt. Szerintem ez lesz az éjjeli öltözék + vékony hálózsák és esetleg még erre egy vékony takaró. Nappal pedig ugyanaz a body+ rugi és még egy vékony pulcsi esetleg.Én este fürdetés után adtam rá tiszta ruhát és ha nem történt baleset akkor az maradt másnap a nappali ruha is, kb 3-4 hónapig. De veszek majd még néhány plüss rugit és mi is bundazsákot tervezünk. Én az első gyerekemet is mindig túlöltöztettem eleinte, most majd próbálok erre odafigyelni. De most ráadásul tél lesz...!
2009. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!