Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet legkorábban...

Mikor lehet legkorábban bármit is venni a születendő babónak?

Figyelt kérdés
2008. okt. 20. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
én 16 hetes vagyok, még nem vettem semmit, nehéz megállnom, majd a 7 hónaptol gondoltam, nem vagyok babonás de mégis szerintem elég akkor, de ki hogy érzi van aki már elsö perctől vásárol.
2008. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezt Te döntheted el.Babónából szokták az utolsó hetekre hagyni.Mivel nagyon sok mindent kell venni és sajnos elég költséges ha nem vagy babonás akkor bármikor elkezdhetsz vásárolni.Én 26.héttől kezdtem el.
2008. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt ti érzitek, hogy mikor nem féltek már annyira, mikor mertek bátran vásárolni.

Mi megvártuk, hogy kiderüljön a neme, ez a 15. héten volt, akkor elkzdtem megvenni a ruhákat.

Most 26 hetes vagyok, megvan az összes ruhája, ki van festve a szoba, megvan a kiságy és az ágynemű.

2008. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.ez sok mindentől függ.én december 31-re vagyok kirva,ezért mi ugy döntöttünk, hogy december hónapba már minden meg lesz a babónak.nyugodtabb is leszek,meg az időt se tudom, hogy milyen lesz,és jönnek az ünnepek is,ami plussz pénzkiadás.mi megvártuk a 4.hónapot.utána kezdtünk el vásárolgatni apránként,mindig valamit.igy nem nagy a teher anyagilag se.
2008. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 20. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy a 10. hétig még nem is biztos, hogy lesz baba, mi addig nem vásároltunk. Utána viszont havonta vettünk valamit, mivel egyszerre túl drága lett volna mindent megvenni. Az utolsó hónapra szintén nem érdemes hagyni, mert akkor már nehezebben mozdulsz ki.
2008. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagy 32 hetes voltam, amikor elkezdtünk vásárolni. Korábban nem is gondoltam rá, mert helye sem volt a cuccoknak és időm sem, dolgoztam. Viszont minden hónapban elkülönítettem egy összeget a babakelengyére, így nem volt megterhelő a dolog és előre ki is néztük, hogy mit szeretnénk és hol, így pedig felesleges köröket sem futottunk. Két bevásárlásra megvettünk mindent, volt, amit rendeltünk, mert úgy olcsóbb volt, szóval sok dolog házhoz jött. Így mindennel együtt egy hét alatt végeztünk az egésszel.
2008. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor célszerű megvásárolni a babaholmikat?volt egy ilyen kérdésem nem régen sajnos nem tudom ide betenni a linket mert nem tom hogy kell de keresed meg sokan írtak
2008. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!