Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor nyolcadik vagy...

Most akkor nyolcadik vagy kilencedik hónap?

Figyelt kérdés
anyósom kiborit. ikreink lesznek és egyfolytában azzal jön hogy nem jó ha előbb jönnek meg a fiúk lassabban fejlődnek. tény hogy bent a legjobb nekik, de azért nem bánnám ha a 36-37 héten megszületnének, nagyon kínlodom már, nem egy könnyű állapot ez. babona vagy nem babona amivel anyós "nyugtat"

2013. márc. 11. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem mindegy, h anyós késletetné, te pedig siettetnéd, mert ezzel nem befolyásoljátok őket abban, h mikor jönnek :)


az ikrek egyébként állítólag egy pár héttel korábban meg szoktak születni tök maguktól...

2013. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minél tovább vannak bent,annál jobb,az ikrek általában hamarabb születnek.Hány hetes vagy?36. héten már simán jöhetnek!
2013. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most vagyok 33. soha nem gondoltam hogy ez ilyen kemény lesz. a 31 héten voltam uh-n akkor 1700,1780 grammosak voltak azt mondta a doki nagyon szépen fejlődnek
2013. márc. 11. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem babona, hanem tudományos tény, hogy annál jobb minél tovább bennt maradnak (persze nem a túlhordásról beszélek).
2013. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél tovább maradnak, annál jobb! De a barátnőm pont 33 hetesen szülte az ikreit, nem is voltak nagyok, másfél és 2 kilósak, viszont teljesen egészségesek, lélegeztetni sem kellett őket! Csak a súlyuk miatt kellett 3 hetet bent lenniük. Még 2-3 hetet bírj ki, aztán jöhetnek! Kitartás és gartulálok!
2013. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, az a legjobb, ha minél tovább bent vannak, de mi voltunk koraszülött osztályon, akkor pont volt két ikerpár is, egyik a 29. másik a 30. héten születtek meg. Mind egészséges, mint a makk, ott sem volt velük semmi probléma, azóta sincs (fiú-fiú, lány-fiú). Fiúk tényleg lassabban fejlődnek, és többször van velük probléma, úgyhogy anyósodnak igaza van, de engem is kikészítene, ha a helyedben lennék! :)
2013. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!