Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek akkor derült fény a terhességére mikor megmozdult a baba?

Figyelt kérdés

Egyszer csináltam egy negatív tesztet, minden hónapban a mensi idején 2-3 napot vérzek, de csak annyira, hogy a tisztasági betét elég!

Viszont ma felugrottam, mert olyan érzésem volt, mint amikor megmozdul első alkalommal a baba! Az elmúlt egy hónapban a hasam is eléggé megnőtt! Sokat fáj a hasam alja, az első gyermekem császáros volt, lehet hogy ezért! De nem is biztos hogy terhes vagyok!


2013. márc. 12. 00:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem nem baba lesz a dologban. de ha már úgyis felugrottál, akkor ugorj el egy tesztért, az a tuti
2013. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát a baba a 20. hét körül mozdul meg érezhetően, tudtommal, vagy kicsit előbb. a kevés menses inkább másra utalhat, nőgyógyász mit mond?
2013. márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A lányom 1 éves koráig sokszor én is azt hittem terhes vagyok, de a beleim mozogtak, rendeződtek vissza!

A lég durvább akkor volt, mikor olyan 7 hónapos volt a lányom!

2013. márc. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, azért ez nehezen hihető nekem, bár tudom, előfordul az ilyen. Szerintem inkább a beleidet érezted (én még több terhesség után is azt mondom, nagyon megtévesztőek lehetnek a bélmozgások), de ha megnyugtat, menj el dokihoz!
2013. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem elég egy terhességi teszt is. orvoshoz max a megváltozott mennyiségű menzesz miatt kell elmenned. én a terhesség gyanújával inkább nem nevettetném ki magam az általad leírt körülmények között, tesztelés nélkülo
2013. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A rövid és kevés vérzéssel mindenképpen dokihoz fordulnék. Ő meg úgyis látja, ha terhes vagy.
2013. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az ismerősi körömben most hallottam egy lányról, aki a 26. héten döbbent rá arra, hogy ő terhes. Számomra ez abszolút döbbenet. Azért ha első baba is, és mondjuk az illető kövér, és nem is renszeres a menstruációja, akkor is egy kicsit hamarabb már gyanúsnak kellett volna lennie.
2013. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerôsöm, aki kb 4-5 hónaposan tudta meg, hogy terhes. Volt már 2 nagyobb gyereke, tehát nem volt tapasztalatlan terhesség terén, ugyanakkor a kora miatt (38-39 év) már voltak menstruációs problémái, korai klimax stb. Minden hónapban vérezgetett, hol többet, hol kevesebbet, aztán mikor rendszeresen kezdett el babamozgáshoz hasonlóakat érezni, akkor ment elôször dokihoz. Eredmény: egy ma 4 éves örökmozgó egészséges kislány.
2013. márc. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem az egyik ismerősöm is akkor tudta meg, amikor megmozdult a babája. Ő nem volt kövér, csak a hasa nem ment vissza az első gyerek után. Már el is ment orvoshoz, hogy mit lehet tenni, és közben ott volt a baba. Mondjuk a 2. gyerek után sem ment vissza, de most nem terhes.
2013. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez azért valljuk be nagyon durva,sztem egy NŐ érzi ha terhes!Még ha nem is mozog a baba!De a hasa is teljesen másabb az embernek a közérzetéről nem is beszélve!Én ugy gondolom hogy ennek fel kellene tünnie!
2013. márc. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!