Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan akinek...

Van köztetek olyan akinek akkor derült fény a terhességére mikor megmozdult a baba?

Figyelt kérdés

Egyszer csináltam egy negatív tesztet, minden hónapban a mensi idején 2-3 napot vérzek, de csak annyira, hogy a tisztasági betét elég!

Viszont ma felugrottam, mert olyan érzésem volt, mint amikor megmozdul első alkalommal a baba! Az elmúlt egy hónapban a hasam is eléggé megnőtt! Sokat fáj a hasam alja, az első gyermekem császáros volt, lehet hogy ezért! De nem is biztos hogy terhes vagyok!


2013. márc. 12. 00:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egy baratnom akkor tudta meg, hogy terhes, amikir szulesi fajdalmai voltak. O mundjuk erosen tulsulyos es hormonalis es eppen ezert a menstruacioja soha eleteben nem volt se rendszeres, se normalis, es a terhesseg alatt is ossze vissza jott meg neki, ossze vissza erosseggel.

A masodik terhesseget is a 24. heten vette eszre...hogy oszinte legyek, nem tudom. Elhiszem, hogy tenyleg nem tudja, de szerintem itt mar vmi psziches, tudatalatti elnyomas is van.

A gyerek rugdosasa nekem siman olyan erzes, amit mar korabban, meg mikor nem voltam terhes is ereztem. Szoval, hogy oszinte legyek, ettol az erzestol en meg nem gyanakodnek.

2013. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem a volt a szomszéd mire észrevette hogy terhes már mozgott a baba 40 éves volt és azt hitte már elmarad a menstruációja én mondtam neki hogy egy tesztet megérne a dolog mikor előszőr ment orvoshoz már 16 hetes volt
2013. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11.


érdekes, én meg pont a rugdosás miatt igen. nem azt mondom, h lehetetlen nem észrevenni, biztos előfordul ilyen, de én pl az első babámat várom, elég korán, pontosan a 17. héttől kezdtem el érezni a magzatmozgást, ami később természetesen egyre erősödött. többször gondoltam is magamban, h ha nem tudnám, h ez a babám, nagyon kétségbeesnék, h mi van velem és fejvesztve rohannék az orvoshoz.én nem terhesen sosem éreztem hasonlót (számomra nem hasonlít bélmozgásra, izomgörcsre)és ha minden tudás és háttérinfó nélkül kellene leírnom az érzés jellegét mondjuk egy orvosnak, akihez ezzel a "panasszal" fordulok, hát pont azt mondanám, h "olyan, mintha egy pici élőlény mocorogna bennem". pedig még korábbi tapasztalatom sincs, mert első terhességem.

2013. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm rákszürésre ment....és kiderült hogy baba van ...18 hetes terhes volt azota megszületett a kicsi és egészséges..))megjött neki nem is gondolta hogy terhes hasa sem nőtt igazán..akkor még nem mocorgott a babájade neki a doki vette észre..))
2013. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ismerősömmel volt ilyen. Szoptatás közben esett teherbe a harmadik babával, így nem tűnt fel a menzesz elmaradása, mert meg sem jött neki. Gondolom, miközben a másik kettővel foglalkozott, nem annyira figyelt saját magára. Kb. 16 hetes volt, amikor észrevették.
2013. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 3 éves és tesóm is csak akkor vette észre hogy valami van amikor megmozdult! A menstruációja ugyan úgy megjött neki ezért nem is gyanakodott! Rákszűrésre ment dokihoz és ott közölték vele, hogy 15 hetes terhes!
2013. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!