Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet észrevenni, hogyha...

Hogy lehet észrevenni, hogyha valaki vizesedik? A gyürüim már nem nagyon jönnek az ujjamra, az annak a jele?

Figyelt kérdés
egyébként az baj ha valaki vizesedik? mitöl van?bocsi a sok kérdésért.24 hetes km.
2009. szept. 14. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az lehet a jele, de akár csak a hízásé is.

A vizesedést legkönnyebben a bokán tudod megállapítani: ha megnyomod, akkor úgy marad egy kicsit.

A vizesedés baj, mert a méhlepény is vizesedik. Só-mentes diéta kell.

2009. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A bokád tökre eltűnik,és ez a nyomd meg a lábad és ha nem ugrik vissza a bőr állítás igaz:)

24 hetesen nemhiszem,hogy vizesednél...szerintem korai,akikkel én beszélek mind azt mondják,hogy az utolsó hónapban fordul elő ez(de ha rosszul tudom javítsatk ki kérlek)

2009. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abból látod, hogy vizesedsz ha benyomod a mutató ujjaddal a bőröd, ott marad egy lyuk. Nem húzószkodik vissza azonnal.
2009. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 16. héttől vizesedek. A bokám minden nap végére bedagad, de érdekes módon csak az egyik. A doki nekem is sómentes diétát javasolt. Nem mondta, hogy korai lenne ennyi hetesen. Most 22 hetes vagyok, még mindig vizesedek, csak a felpakolászás segít, de igazából az sem jó, ha nem mozogsz.

A sómentes diétát ki lehet bírni, sőt most már minden sósnak tűnik, ami "normál" sózással készült. Használj tengeri sót és csak fele/harmad annyit, mint eddig. Azért nem kell teljesen ízetlenül enni.

2009. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Észre fogogod venni.Én is mindig vizsgálgattam magam, de igazán csak a 37. héttől vizesedtem, be is kerültem kórházba mert felment a vérnyomásom is.A lábaim, főleg a bokám a 3* sa volt, benyomtam és sokáig úgy maradt a helye ahogy benyomtam, mintha egy kráter keletkezett volna.Az arcom is eltorzult a víztől.

A gyűrűimet én sem tudtam már rég használni, de az még nem a víztől volt, még most két héttel a szülés után sem tudom még hordani.

2009. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!