Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol érzem magamon hogy...

Mikortol érzem magamon hogy terhes vagyok? Hány hetes kortol? Elég husi vagyok mikortol érezhetem magamon?

Figyelt kérdés
a 13.hétben vagyok.tűneteim voltak ,hánytam,szédűltem,de mr elmult.most már csak fáradékony vagyok..de mikortol érzem a pocakomon hogy ott van a baba?amugy elég husi vagyok.nem szurkál már a méhem,szedem a magne b6-ot..és nyugtalanit hogy nem érzem kézzel magamon.kinek mikortol volt érezhető?
2008. jún. 9. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. bő 1 hónap és meg fog mozdulni, ha második baba lenne, akkor már 3 hét múlva éreznéd.
2008. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a 15. héten éreztem először a babám,de állítólag nagyon ritka,h valaki ilyen korán megérzi.Rendszeressé a 17. héten váltak.(Most elégedett hangok jönnek a kiságyból,mert sikerült bekakilni,ha jól hallottam...)

Általában azt mondják,hogy a 18-20. hét környékén érezni rendszeresen a mozgásokat.A husisság nem baj,mert a zsír nem épül be a baba és a méhed közé,max csak a párodnak tudod később megmutatni.

2008. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő 2. baba.de az elsővel nem voltam ilyen.ott még nem éltem meg igy a terhességet.most mindenen aggodok.ez természetes?pedig most voltunk a nyakiredőn és láttam mozogni,olyan szép volt.még is aggodok.
2008. jún. 9. 14:54
 4/6 A kérdező kommentje:
és mikortol érzem a hasam ha megfogom?szoval rárakom a kezem a pocakomra és még nem érzem hogy keményebb ott vagy ilyesmi..nem kell aggodnom?
2008. jún. 9. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aggodnod!En sovany vagyok megis 14 het ota erzem foleg reggel hattal fekve tappintom ki a kis bogot.A csipom kozott alul a hasamban minden reggel erzem hogy nagyobb s nagyobb dudor van.Nem kell tapogatni csak vegig simitom a kezem es erzik a dudor,egy kicsit mar latszik is. amugy nincs hasam meg es a babat sem erzem meg.holnap leszek 17 hetes.
2008. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok csontkollekció, és kb 15 hetesen kezdtem el érezni olyan hullámzásszerűt a hasamban, de akkor még nem gondoltam, hogy ez a baba. Olyan 18 hetesen lettem benne biztos, hogy már akkor is ő volt az. Kívülről én is próbáltam megkeresni, hol lehet, nyomogattam(pedig nem szabad!!) de nem éreztem,csak a 18. hét után. Akkor kezdtem látványosan gömbölyödni, nekem ez is fura volt, hogy észrevették, hogy babás vagyok, mert mindig volt hasam. Amúgy nem lett nagy pocim, most túlhordással járok vizsgálatokra, és a többi kismama közt úgy nézek ki, mint egy félidős...:-)

Ne félj, ilyenkor még nagyon kicsi, ne is érezhetd, max egy oros érzi, aki tudja mit keressen. Menj el a belgyógyászati vizsgálatra, nekem ott is kitapintotta a doki, de ha most láttad uhon, igazán megnyugodhatsz:-) Innen már hamar látszani fog, és érezni is fogod:-)

2008. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!