Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is melege van a terhess...

Másnak is melege van a terhesség vége felé? A férjem majd megfagy, éjszaka még az ablakot is kinyitom résnyire annyira melegem van állandóan. Nem fűtünk.

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajjaj! :) Nekem mondjuk végig melegem volt, mert február végén estem teherbe, úgyhogy a nagyját azt tavasszal, nyáron, és ebben a vénasszonyok nyarában húztam le, úgyhogy én a halálomon voltam kb 7 hónapig, és csak utána lett jobb. De még most is olyan hőhullámaim vannak néha, hogy csak na. Pont ma voltunk randizni a férjemmel egy étteremben, és magamra nyittattam az ablakot, mert már ájuldoztam, olyan melegem volt. :)


38+3 hkm

2012. nov. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én alapból nagyon fázós voltam de mióta terhes vagyok állandóan melegem van. A Munkahelyemen a légkondit is járattam és hűtöttem az irodámat, pedig régen állandóan lázadtam ellene. Ha valaki bejött az irodába az volt az első szava, hogy úristen megfagyok :).


34h km

2012. nov. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén. Én az örök fázós, aki télen 3-4 pulcsi nélkül a sarokig nem ment el (a kabát alá), most itt ülök a nullára letekert radiátoroknál hálóingben, és bukóra nyitott ablaknál. Ha meg kimegyek az utcára, akkor azt érzem, hogy végre valami normális idő.

Nekem amiatt is nagyon fontos a hideg, mert úgy úgy érzem, hogy jobban kapok levegőt!

2012. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom :) A nyarat úgy vészeltem át, hogy tíz percenként a zuhany alatt álltam. Panaszkodtam is, hogy az egész terhességem csak izzadásból áll. Most sem fázom! Ha boltba megyek és mire hazaérek alig várom, hogy ledobáljam magamról a ruhát, van hogy a felsőm hónaljban vizes lesz. Borzalmas! Kiváncsi leszek a szülőszobán mennyire ömlik majd a víz rólam?!Amúgy én is nyitott ablaknál vagyok itthon csak délután csukom be mire a férjem hazaér, mert ő meg fázik :)
2012. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akárcsak az első, egész terhességem alatt melegem van. :) Most éjjelente vagy ötször kitárom az ablakot. Télikabátot csak egy alkalommal vettem fel, mikor két hete esett a hó. Trikót, blúzt, pulóvert és egy nagyon vékony dzsekit hordok csak. :) Azt mondta a húgom, úgy készüljek, mihelyst kijön a baba, egyből fázni fogok (pedig ő nyáron szült kánikulában). :)

36 hkm

2012. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam a terhesség felétől már. Nálunk is volt hogy vacogott a férjem. :)
2012. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!