Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy valoban alig...

Lehet hogy valoban alig látszik a terhesség még a végén is?

Figyelt kérdés
Elsösorban az ihlette a kérdésemet hogy van mikor nem veszik észre a terhességet,de olyankor az se tünik fel hogy nő a pocak?Vagy létezhet extrém kicsi pocak?És mi van a baba mozgásaival?azt sem veszik észre?Ezért nem értem hogyan lehet "eltitkolni" egy terhességet...
2013. márc. 13. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Áh, ezek az igazi nagy hazugságok, amikor azt mondja valaki, hgy nem vette észre, hogy terhes. Meg eltitkolta... Kizárt, hogy egy 7-9 hós terhesség tényleg ne tűnjön fel annak, akivel egy házban él valaki.
2013. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha valaki elég molett, akkor annál elképzelhető, hogy nem látszik egy 6 hónapos terhesség sem. de eltitkolni hosszú távon nem lehet, ha együtt él valakivel.
2013. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze ha tulsullyal indul az más,ott egy ismerősömnél aki tulsulyos volt,ha nem nézték meg jobban,azt hitték csak hízott,nem volt olyan "igazi" babás pocakja addig.De irnom kellett volna hogy normál testalkatu emberekre gondoltam.
2013. márc. 13. 11:55
 4/15 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. van egy műsor, "nem tudtam, hogy terhes vagyok", de valahogy baromi hihetetlen nekem, hogy egy nő hónapokig nem gyanakszik, hogy mondjuk nincs mensese, vagy gyengébb, hízok, hány, émelyeg SŐT később a baba mozog...
2013. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen néha belenézek a műsorba,ismerem,de gondoltam hátha van valakinek személyes ismerőse:)
2013. márc. 13. 12:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Én mind a mai napig nem értem ezt, mert ahol én dolgoztam, ott egyetlen férfi kollégám vette észre a változást. Minden kollégám nő volt, 23 hetesen jöttem el táppénzre, és senki nem vette észre, pedig kigömbölyödtem picit, és már elkezdett látszani is a pocim. Mégis ennyire figyeltek rám. Rosszul is voltam, enni sem ettem, de fel sem tűnt nekik... Pedig azt hinné az ember, hogy nők hamarabb észre veszik a változásokat... De itt az ellen példa. De az, hogy valaki magán nem veszi észre, azt én sem hiszem el... 1-2 max 3 hónapig oké, de utána... Kizárt. Egy magzatmozgást nem lehet összekeverni a bélmozgással :)

37hkm

2013. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom hogy lehetetlen összetéveszteni a mozgást...de mégis...és aki titkolja annak hogyhogy nincs hatalmas pocakja??nem értem...
2013. márc. 13. 13:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy pocak is testalkattól függ, pl látok olyan kismamát a rendelőben, hogy meg sem mondanám, hogy kismama, ha nem ott ülne ahol én. De mondjuk sokáig nekem sem igen látszott. Kábé a 25. héttől volt egyértelmű...

37hkm

2013. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hát biztos testalkat függő, de azért akkor sem hiszem el, hogy valaki nem veszi észre:)

(nekem 5 hetesen megkérdezték, jól látják-e...)

2013. márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 katalin79 ***** válasza:
100%
találtam egy cikket ma erröl [link]
2013. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!