Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első hetekben ha simogatoma...

Az első hetekben ha simogatoma pocimat és beszélek hozzá, van valami nyugtató hatása a babára nézve?

Figyelt kérdés
tudom hogy még nem hallja de érzi e hogy szeretgetem öt simizem...erre lennék kiváncsi!:)
2009. szept. 14. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
szia.ezzel kapcolatban tudományos álláspontom nincs,de az tény,hogy a lelki kötődésben bizony segít,és biztos nagyon hasznos a továbbiakban is.Én is folyamatosan simiztem a pocakom,még senki nem is tudta,hogy babát várok,de ez olyan ösztönöm cselekvés,az öröm,a védelem jele.nyugodtan simizd csak hidd hogy érzi már most is.
2009. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem körkörösen simogatod a hasad-mert azt nem szabad-nem fogsz ártani, csak használhat.
2009. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most lehet hülyének néztek,de én terhességem alatt kétszer voltam kórházban és első alkalommal letoltak,hogy ne simogassam a hasam-szülésznő.

Már nem is tudom miért-persze vnem tudtam megállni,de mértékkel tettem..

2009. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: azért toltak le, mert méhösszehúzódásokat okozhat. De ezt egy kismamának akkor sem lehet megtiltani! :) 8 hetes
2009. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,nem tudom miért kelett az utánam lévőt lepontozni,pedig tényleg igaza van,ha körkörösen simogatod,görcsöket okozhat.ettől függetlenül,simizgesd csak,jol esik mindkettőtöknek majd.
2009. szept. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 edus83 ***** válasza:
BESZÉLJ HOZZÁ DE NE SIMIZD A POCID:((!!TUDOM NEHÉZ MEGÁLLNI DE GÖRCSÖKET IDÉZHET ELŐ!!
2009. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elsö válaszoló! én nem pontoztam le senkit! köszönöm a válaszokat.:( bár elég nehéz lesz megállni!
2009. szept. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!