Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes "terhes" vagyok. Van...

4 hetes "terhes" vagyok. Van okom aggódni, ha kb 2 naponta enyhe barnás folyásom van? Csak pisilésnél veszem észre, nem fáj, nem görcsöl semmim. Ez még bele fér a normális kategóriába?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Van akinél elöfordul barnás folyás.Elöször az én orvosom is azt mondta.Ha erösödne,keresd fel az orvost,nekem ez volt az egyetlen tünet és a 10.héten elhalt a magzat.Ne általánosits,és nem akarlak ijeszgetni sem,csak vigyázz magadra.Menj orvoshoz,kaphatsz gyogyszert ha fenyegetö vetélést itél meg.Szivhangot majd csak a 6.7.hét körül fog látni.Sok sikert.
2008. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sosem jelent jót a barnázás vagy vérzés egy terhesség alatt! Hívd fel az orvosodat, valószínüleg be fog hívni, hogy megnézzen! Lehet, hogy scak kapsz valami gyógyszert, de lehet nagyobb baj is! Drukkolok!
2008. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!