Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen étrendet lehetne...

Milyen étrendet lehetne követni így várandósan?

Figyelt kérdés

19 hetes terhes vagyok és már 10 kgot híztam.Nem eszem összevissza mindent és mégis ez a helyzet.Rossz a közérzetem iszonyúan.Az előző terhességnél 25 kgot híztam.Lelkileg is nagyon rosszul viselem.Lehet esetleg a terhességi cukorbeteg kismamák étrendjét követni?

Mit tanácsoltok???172cm 62kg-ról indultam


2013. márc. 13. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Védőnőt és dokit kellene megkérdezni. Egy kismamának kb. ugyan annyit kell ennie mint egy nem kismamának. Próbálj meg inkább zöldségeket gyümölcsöket enni, a fő étkezéseknél is inkább zöldséget, főzeléket egyél a húsok mellé. Vannak neten minta étrendek kismamáknak. Én egyáltalán neme eszek pl. cukrot. Ha főétkezések között megéhezel akkor próbálj evés helyett inkább meginni egy pohár vizet. De az is lehet, hogy ilyen alkatú vagy, és úgy látom az előző babától maradt pluszoktól is megszabadultál, ez most is biztosan így lesz, most a baba a fontos nem a kg-ok.
2013. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne a cukorbeteg kismamák étrendjét kipróbálnod! Én is 19 hetes vagyok, és 5 kilót híztam eddig, de én -néhány délelőtti kivételtől eltekintve- kerülöm a cukros és fehérlisztes dolgokat.
2013. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!