Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok, nem bírom már...

8 hetes vagyok, nem bírom már az egésznapos rosszullétet, émelygést. Bele fogok őrülni. Van erre valami segítség a B6 vitamin mellett?

Figyelt kérdés

már minden reggel azért imádkozom, hogy elmúljon a rosszullét. Egyszerűen elegem van. Két hete tart és teljesen kész vagyok, hogy egyszerűen nincs szünet a rosszullétek között, legalább 1 óra lenne, hogy megpihenjek.

:(

MagneB6 és gyömbéren kívül mi segít? (gyömbér teát próbáltam, de sajnos nem tudom meginni. Esetleg a sima gyömbéres üdítő? Vagy abban nem sok gyömbér van?)


2013. márc. 14. 07:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A Magnerotot próbáld ki!Sokkal több benne a magnézium mint a magne b6-ban.33hkm
2013. márc. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn is így voltam.

A második babánál így mentünk nyaralni egy 14 hóssal együtt még.

Kegyetlen volt. Amikor haza értünk pedig elfogta az egész családot egy fosos-hányós vírus, ahhoz képest a terhesséi rosszullét semmi sem volt.


Kitartás még kb 4 hét aztán lesz pár hét szusszanás aztán kezdödnek az egyéb problémák.

2013. márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én leírok néhány dolgot, amit ki szoktak próbálni, de lehet, hogy egyik sem használ.

-MagneB6 emelt mennyiségben,

-gyakran enni keveset,

-apró rágcsák, keksz, ropi,

-fagyi, jégkrém, jégkocka szopogatása,

-banán(magas a B6 vitamin tartalma),

-citromos víz,

-kóla(kis mennyiségben).

Nekem a fagyi, jégkrém segített, de csak átmenetileg, én is egész nap émelyegtem.

Kitartás, utána már sokkal jobb lesz!

26 hkm

2013. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, komolyan sajnállak :( nem gúnyból mondom, mert emlékszem, hogy mennyire rossz. Én attól rettegtem, hogy örökre így maradok, de fel a fejjel, mert egyszer csak el fog múlni, és utána olyan jó lesz. Nálam tényleg akkor múlt el, mikor éreztem hogy megmozdul, és azóta nagyon jól érzem magam. Soknak tűnik, de meglátod hamar elmegy ez az idő. Addig is ami nekem bevált, az egy kis pohár kóla jéghidegen. Lehet nem a legegészségesebb, de segít. Heti 2* mertem csak inni, de akkor legalább egy szusszanásnyi időt kaptam. Nem akarlak elkeseríteni, de semmi más egyéb nem használt. Fel a fejjel! Nem sokára babád lesz!!!
2013. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Még egy tipp. A mentol. Mondjuk tic tac. Ha rosszul vagy szopogass el egyet-kettőt, nekem javított a helyzeten :)
2013. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

együttérzek veled! nekem 6-13. hétig tartott szinte minden egyes nap! hányás, hányinger, és hetente 4-szer hányás is. iszonyú volt. én csak feküdtem egész nap. semmit sem tudtam csinálni.

fekvéskor tegyél sok-sok párnát a fejed alá, hogy magasan legyen!

gyakran eszegettem keveset. mert üres gyomorral még rosszabbul éreztem magam. szerencsére ételt csak 2-szer hánytam vissza. a többi hányásnál csak gyomorsav jött vagy szinte semmi. fogytam is 2 kilót az első trimeszterben.

most már jobban vagyok, már vannak teljesen jó napjaim is :)

sajnos nekem sem segített semmi igazán.

14 hkm

2013. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ja, az lemaradt, hogy friss levegő! az nagyon jó! amikor rámtört a hányás, ez volt az első teendő, kinyitni az ablakot. sokat segít a friss, csípős-hideg levegő :)

szellőztess gyakran!

2013. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16. hétig rosszul voltam,aztán rájöttem h a vizesedés rosszabb a végén:)

bennem semmi nem maradt meg,hogy ne kerüljek kórházba,jégkockát tudtam szopogatni csak.

2013. márc. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon aranyosak vagytok

betettem egy kólát a hütőbe és jelenleg citromos vizet fogyasztok (bolti citromlével)

meg van negróm.

:(

azért tovább imádkozom, hátha enyhül majd, legalább egy órára

2013. márc. 14. 09:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fogsz beleőrülni, ki fogod bírni! Átérzem a helyzeted, mind a hat terhességemnél nagyon rosszul voltam az első 3-4 hónapban, ez volt a terhesség legnehezebb időszaka, de túléltem mindig! Nekem sajnos semmi nem vált be ellene. Bár a hideg kóla tényleg jól esik, de azt nem ihat az ember minden nap... Egyetlen, ami javította talán, hogy figyeltem, hogy sose legyen teljesen üres a gyomrom. Kitartás!
2013. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!