Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szétrepedezett a...

Nagyon szétrepedezett a hasam, hiába kentem rendszeresen. Már a doki előtt is szégyenlem. Halványodni fog majd? 37 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kéne szégyelnem az orvosom előtt hisz nem én vagyok az első kismama, és amúgy meg a fontos hogy a baba jól legyen, csak kicsit kellemetlen hogy ilyen csúnya. Másnak is szétreped a bőre? Halványodni fog idővel?
2009. szept. 15. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne szégyeld.Lényeg az egészséges babád.

Igen halványodni fog,de elözször jó piros lessz ,viszketni fog.....Legalábis nekem folyade´kot is kellett ráírni annyira viszkedtek a csíkok.

Pár hónap után halvány rózsaszín,majd ilyen gyöngyha´z fényü lessz,hasonló mint a böröd színe.Lényeg,hogy kenjed rendesen...Napi többször.

2009. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem tűnt el, azóta is ronda repedt.

Alkati kérdés, nem a krémeken múlik.

Szégyellni butaság! Nem tehetsz róla.

A picivel foglalkozz :)

2009. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. Mindenképpen a baba az első, és ha 100% is csúnyább lenne a bőröm is eltörpülne a baba okozta boldogság mellett. Biztos csak egy kis depi van rajtam...
2009. szept. 15. 08:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kenhettem akármivel, sajnos nagyon csúnyán berepedt sok helyen és vastagon :((

Pedig nem is híztam sokat, a hasam se lett olyan nagyon nagy és mégis.

Elhalványodnak ugyan, de nekem a felülete akkor is ilyen göröngyös vhogy utálom is nagyon mert soha az életbe nem mutatkozom többet bikiniben, ill. a férjem meg orvosok előtt is szégyellem...dehát ez van, ez volt az ára annak hogy szép, egészséges kisfiam legyen :)

Lázadozhatok ellene, de elmúlni nem fog.

2009. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!