Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdem el érezni hogy...

Mikor kezdem el érezni hogy mozog a babám? Folyt lent.

Figyelt kérdés

17 hetes leszek holnap és még nem érzem...:-((

Nem vagyok sovány testalkat.

Honnan tudjam hogy jól van a babám?

Kicsit fájdogál a hasam ugye az nem jelent bajt????

Bocsi a sok kérdésért a válaszokat előre is köszönöm.


2009. szept. 15. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 17-20 hétig jön mindenféleképp az első mozgás úgy olvastam! Szerencsés vagy már lassan érzed lehet hogy már holnap kitudja... A hasfájás nekem is van meg elmúlik 15 hetes vagyok és nekem is szokott nagyobbakat görcsölni. a 12 hetes tarkóredőnél kiderült hogy egy idegcsomóra tudott feküdni és "így érzem ha mozog" mert vagy a mellemig vagy a hüvelyem görcsöl belül végig... utána rögtön el is múlt de 2 napja már megint kezdi. Vagy a méhed tágul és attól fáj, nem kötelező neki görcsölni én sem vagyok vékony alkatú (170 centi 98 kiló). Azt hogy jól vagytok szerintem tuti érzed. Egyből leesne ha valami nem stimmelne már "nagy" a babó szerintem.
2009. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En pont ma vagyok 17 hetes es hetvegen ereztem eloszor a babot. Majdnem elsirtam magam. :) De nem ereztem intenzv mozgast hanem egy kis erintest belulrol. Ugy kepzeld el mintha valaki eppenhogy megerinteni a kis ujaval finoman parszor. Legalbbis en igy tudom leirni. Este volt es nyugisan fekudtem az agyon akkor ereztem. Szerintem napkozben fel sem tunt volna amikor jarkalok, dolgozom es lefoglalom magam. Azota mar parszor ereztem ezt a fajta kis erintest de nagyon ritkan meg nem eleg eros ahoz, hogy felfigyeljek ra csak akkor ha olyankor mozdul meg amikor eppen pihenek es nem foglakozom semmi massal. Szoval jokor jo idoben.

Boldog babavarast es nemsokara nallad is fog jelentkezni meglatod a babo.

2009. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
11:55-os vagyok, bocsi elfeljtettem irni, hogy jelenleg 171 magas vagyok es 62 kilo. Normal testalkat szerintem.
2009. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Hát remélem megismerem melyik a babám és nem a belem..:))

De gondolom ez olyan anyai ösztön...

Első baba azért aggodom sztem ennyire.

Multéten voltam 4d.n akkor jol volt a pici babám...:-)

Csak tegnap sokat rohangáltam és azért aggodom...de gondolom nem lesz baj!

Boldog babvárást csajok nektek!

De jo neked hogy mozog már a babó...:-))

2009. szept. 15. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ÉN a 19.héten éreztem...talán azért nem is előbb,mert addig nagyon nagy volt a felhajtás,költöztünk vidékra,munkahelyet váltottam stb,így tv-zés közben(pont az egy boltkóros naplója közben),rúgott először a kis puncika:D ...mondtam is a kedvesemnek,hogy tuti lány lesz:D

Nugodj meg,megtudod majd különböztetni:)

2009. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszike várok türelemmel...:-))
2009. szept. 15. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiféle anyai ösztön nem segít ilyenkor. Nekem az első kígyó volt :) Mintha egy kígyó siklott volna a hasamban. De csak napokkal később jöttem rá, hogy ez Ő volt, amikor hallottam, hogy ilyen is lehet az első, addig mindenki buborékokról beszélt.

Most én is érintés-félét éreztem először :)

Csak nyugi, még egyáltalán nem késik az érzés, 20-21. hétig bármikor :)

Boldog babvárást kívánok!

2009. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hasfájogatásra pedig magnéziumot szoktak ajánlani.
2009. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pontosan 1 hete éreztem először,épp aznap kezdtem a 18 hetet.
2009. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike szépen nekem is mindenki a hasbuburékolást mondta én azt vártam eddig mostmár csak figyelek...hátha elcsipem...ha megmozdul köszi csajok..:-)
2009. szept. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!