Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre rosszabbul vagyok. Mit...

Egyre rosszabbul vagyok. Mit csináljak? Amúgy is ez az egésznapos émelygés, de most kezdem érezni hogy fáj a torkom. Félek, lebetegszek. így se tudok mát mit enni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A hányingerre: Nekem egy dolog segített: annyit aludtam, amennyit bírtam, persze nem volt akkor még gyerkő. Az evésre: legalább egy kis csokis kekszet, hogy legyen benned valami. A torokfájásra: rengeteg tea rengeteg citrommal. Kitartás!
2011. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia a hányingerre ha úgy érzed hogy már mindjárt hánysz menj a fürdőbe és csorgasd a hideg vizet néha csuklódra amúgy jót tesz mert nyugtat évsre ajánlom a pirítós kenyeret kis fokhagymával mert a fokhagyma egészséges a pirítós meg finom is meg könyü de van benned valami:)torokfájára hagymatea sok citrommal ha nem szereted a citromot akkor anélkül is nagyon egészséges méz naponta 4-5 kiskanál ajánlom az akácmézet vagy a virágmézet nagyon jó ha a mellkhasad is elkezd fájni akkor disznózsírral kend be előröl is meg hátulról is jól bele kell masszírozni és rajthagyni kb 1-2 órát utána jó forró vízben lefürödni és takaró alá bújni egy kis hagymateát kortyolgatni jó forrón hagymatea receptet találsz a neten is de ha a hagyma külsö barna kemyény részét leszeded kb egy fél kiló hagymáról 1.5 liter forró vizbe áztatod 10 percet és utána ízesíted jó lessz és ne izgulj üdv 24 hetes kismami
2011. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Részvétem, nagyon rossz érzés, én is kétszer voltam megfázva az émelygős időszak alatt. Homeogene9-et szedtem torokfájásra és meleg teát iszogattam, amibe grapefruitmag-cseppeket raktam (immunerősítő). Próbáltam Aloe First-öt fújkálni a torkomra a fájdalom miatt, de kihánytam. Sós vízre, hagymateára gondolni se bírtam! A Tantum Verde is nagyon jó volt, de figyelni kell rá, hogy benne lévő mentol miatt ne szedd együtt homeopátiás szerrel. Köhögésre Stodal szirupot ittam, minden fajta köhögést csillapít.

Evés: pirítós vajas kifli teával/frissen facsart narancslével? Nekem ez mindig lecsúszott, ebédre héjában sült krumplit ettem vajjal, ilyen viszonylag íztelen kajákon éltem hetekig, mégsem híztam, csak fogytam. A frissen facsart narancslé eszméletlen jót tett az émelygésemnek.

Jobbulást kívánok, jön a tavasz, hamar túl leszel rajta, fel a fejjel!

2011. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tantum verdét terhesség alatt nem ajánlatos szedni ha már nem bírod és a házi módszerek nem válnak be akkor menj inkább orvoshoz majd ő tudja hogy mi kell neked
2011. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, szerencsére nem lettem beteg.kopp-kopp....

de az émelygés az maradt,tulajdonképpen citromleven meg kefiren élek, ezek mennek le.

2011. márc. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!