Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zalaegerszegi kismamák! Mikor...

Zalaegerszegi kismamák! Mikor eljött az idő a szülésre, hogy mentetek be szülni (olyat kérdeznék akinek van szülésznője és fogadott orvosa) Mert nekem van és ha jól tudom először a szülésznőt kell majd hívnom és ők hívják a dokimat? 33hkm

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 14:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon szépen kérek minden ijesztgetőt, hogy rémtörténetekre nem vagyok kíváncsi.
2013. márc. 15. 14:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Most várom a negyedik babám háromnál Dr, Vörös Zéta volt a fogadott orvosom, bementem a kórházba, és ott előkészítés után onnét hívták fel, hogy jöjjön be. Most Dr. Horváth Tihamér az orvosom, de úgy döntöttem ha itt az idő én hívom fel!

Neked ki az orvosod?

2013. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Dr.Goldfinger Jenő!nagyon meg vagyok vele eddig elégedve!Első babám.
2013. márc. 15. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves Második! Meg is beszélted vele, hogy ha az éjszaka közepén hívod, akkor fel is fogja venni?
2013. márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Eddig hármat szültem mindig délelőtt, mind a háromnál pontban 11 órakor kerültem be a szülőszobába, és az első 13:45kor lett meg, a második 13:30kor, a harmadik pedig 13:15 kor, érdekes dolog de így történt. Persze már éjjel megindultak a fájások, de tudtam mikor van az az idő mikor be kell mennem a kórházba, remélem ez most sem lesz másképpen!:)

2013. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jé, kedves második! Ez tényleg érdekes.
2013. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 évi82 válasza:
hármat szültél a Zétánál ? akkor van tapasztalatod vele kapcsolatban .kb 3-4 hét múlva szülök nála kíváncsi vagyok milyen .miért választottál a 4 babánál más orvost ?
2013. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen hármat szültem, elsőnél minden szuper volt, másodiknál gond lépett fel terhesség közben amit sajnos nem észleltek. Harmadiknál komplikáció lépett fel szülés közben , de hála isten minden rendben van. Nem igazán voltam megelégedve az utolsó szüléseimnél, szinte nem csinált semmit, jó ha háromszor bejött,mindent a szülésznőknek köszönhetek. A komplikációk miatt döntöttem úgy, hogy egy tapasztaltabb orvosra van szükségem negyedik babámnál, aki ultrahangozhat is, így lett Tihamér Dr. maximálisan meg vagyok elégedve vele!
2013. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 évi82 válasza:
hiszen jut eszembe írtad ezt privátba már nekem ,hát hamarosan eljön a mi időnk remélem minden rendben lesz ,hiába járok hozzá magánrendelőbe sok tapasztalatom nincs róla majd kiderül .
2013. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!